Bilişim 05 TEMMUZ 2013 / 14:38

Netcad 24. yaşını kutladı

1989’dan bugüne Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Mühendislik Çözümleri alanlarında yazılımlar üreten Netcad sektördeki 24. yılını kutladı.Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Netcad yöneticileri ve çalışanları, Bolu Abant’ta düzenlenen dış saha performans eğitiminde bir araya geldi. Ankara Merkez ve İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde görev yapan Netcad çalışanlarının aileleri ile birlikte katıldığı ‘Takım Ruhu – Motivasyon’ programı, Büyük Abant Oteli’nde gerçekleştirildi. Program kapsamında; uyumlu çalışma, iletişim, yaratıcılık, bilgi paylaşımı, liderlik, planlama, sabır, özgüven, yardımlaşmayı sağlamaya yönelik olarak aktiviteler gerçekleştirildi. Renkli görüntülere sahne olan aktiviteler gün sonuna kadar devam etti.

Netcad Genel Müdürü Ufuk Balcı, şirketin 24. kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları kaydetti:
“Her platformda her zaman söylediğim gibi, Netcad tutkulu insanların çalıştığı tutkulu bir şirket. Bu çalışma tutkusu ve heyecanı Netcad’i öncüsü olduğu sektörde her geçen gün daha da ileriye götürüyor. Bu ay içinde açıklanan, İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında 136. sıraya yükselmemiz de bunun bir kanıtı oldu. Aynı araştırmada Yazılım kategorisinde ilk 50 şirket arasında 6. sırada yer aldık. Eminim ki yıl sonunda çok daha iyi noktalara geleceğiz ve gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında tüm hedeflerimize tek tek ulaşacağız.”

Genel Müdür Balcı, Abant etkinliği ile ilgili olarak da şunları söyledi:
“Bu etkinlik ile klasik bir kutlama ya da piknik organizasyonunun ötesinde, şirket içi bir eğitim programı gerçekleştirmeyi hedefledik. Aslına bakarsanız kuruluş yıl dönümümüzde bile çalışmayı yeğledik bir anlamda. Aktivite sonrası profesyonel eğitmenlerimiz tarafından yapılan değerlendirmede memnuniyetle gördük ki takım ruhuna sahip, ekip dayanışması yüksek, mutlu çalışanların bir arada olduğu bir ekibiz. Sektördeki başarımızın temelinde de bu genç ve dinamik ekip var.”
ETİKETLER : netcad netcad ekibi
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun