Bilişim 15 EYLÜL 2015 / 13:24

Mikro Yazılımevi Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş oldu

Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Alpaslan Tomuş’un Genel Müdür Yardımcısı olarak Mikro Yazılımevi’ne katılması ile birlikte, şirkette dönüşüm süreci başladı.

Bilişim Sektörünün deneyimli isimlerinden Alpaslan Tomuş, kariyerinde yeni bir adım atarak, sektöre 20 yıl önce ilk olarak başladığı Mikro Yazılımevi’ne Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak geri döndü.

Alpaslan Tomuş’un Nisan 2015 tarihi itibarıyla Mikro Yazılımevi’ndeki yeni görevine gelmesi ile bir değişim süreci başladı. 1988 yılında kurulan Mikro Yazılımevi, halihazırda pek çok farklı sektörden 100 bini aşan müşteri portföyü, sayıları 300’e ulaşan bayi ağı ile Türkiye’nin önde gelen iş yazılımı sağlayıcı şirketleri arasında yer alıyor. Tomuş, Mikro Yazılımevi’nde başlayan değişim ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Biz Mikro Yazılımevi’nde yaklaşık 30 yıllık  bilgi ve deneyimi, daha ileri düzeye taşıyacak nitelikte bir süreç yürütüyoruz. Tüm süreçleri yeniden ele alıp ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri sürdürülebilirlik kriteri ile hayata geçiriyoruz. Müşteri memnuniyet düzeyimizi, hizmet kalitemizi, eko sistemimizdeki katma değerli hizmetlerimizi artırarak Türkiye ekonomisine daha büyük katkılar sağlamayı hedefliyoruz. Tüm bu çalışmalarımıza paralel müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla iletişimimizi güçlendirerek potansiyel müşterilerimizle de modern ve farklı kanallardan iletişim kuruyor olacağız. Hedefimiz kısa ve orta vadede Türkiye pazarındaki konumuzu daha da güçlendirerek, uluslararası arenada da bölgesel bir çözüm sağlayıcı olarak konumlanmak.”

Alpaslan Tomuş, Türkiye pazarından beklentilerini de şu şekilde aktardı: “Türkiye, son 10 yıllık dönemde özellikle bulunduğu bölgenin gelişen ekonomilerinden birisi olarak  konumlandı. Gelişen ekonomi dinamikleri, teknoloji ve yazılım sektörüne olan ilginin artarak devam etmesini ve şirketlerin bu anlamdaki yatırımlarının hız kazanmasını sağlıyor. Mikro Yazılımevi’nin kurulduğu günden bu yana genişleyen ve büyüyen müşteri portföyü ve bayi ağı, başlı başına ülkemizdeki yazılım pazarının geliştiğinin önemli bir göstergesidir. Bugün geldiğimiz noktada, Mikro Yazılımevi olarak çok geniş yelpazede müşteri portföyüne sahibiz ve çok farklı sektörden pek çok şirketin kurumsal, ticari ve e-devlet uyumlu süreçlerini hayata geçirmeye devam etmekteyiz. Bu anlamda önümüzdeki dönemde de özellikle e-devlet tarafındaki hareketli sürecin bu ilgi ve eğilimi artıracağı görüşündeyiz. “

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun