Bilişim 07 ARALIK 2011 / 15:23

Microsoft iş ortakları ödüllendirildi

Microsoft iş ortakları ödüllendirildi

Microsoft Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni” gerçekleştirildi. Genel Müdürü Tamer Özmen'in konuşma yaptığı gecede farklı kategorilerde başarılı olan 20 iş ortağı ödül aldı.

[caption id="attachment_35201" align="alignnone" width="455" caption="Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen"][/caption]

Sunduğu yenilikçi teknolojiler ve geniş ekosistemi ile Türkiye’nin yeni ve önde olabilmesi için çalışmalarını sürdüren Microsoft, kurumlara verdiği destekler ile ülke ekonomisine katma değer sağlayan iş ortaklarını ödüllendirdi. Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi’nde 2 Aralık 2011, Salı akşamı düzenlenen Microsoft İş Ortakları 2010 Ödül Töreni'ne iş ortakları ve bilişim sektörünün önde gelen isimleri katıldı. Değişik kategorilerde, önceden belirlenmiş kriterlere göre değerlendirilen iş ortaklarının 20'si ödüle layık görüldü.

Microsoft Türkiye ve iş ortaklarının oluşturduğu ekosistemin sunduğu çözümlerle Türkiye’nin yeni ve önde olmasına katkı sağladığına dikkat çeken Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen şöyle konuştu:

“Türkiye’nin potansiyeline çok fazla inanıyor ve bu potansiyeli üretime dönüştürebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda Türkiye çapında 7 bini aşkın bilişim şirketinden oluşan ekosistemimizin desteği ile kurumlarımızın rekabet gücünü artıran çözümlerimiz sayesinde ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Hem kurumlar hem de bireylerimizin performans ve verimliliklerini artırmalarında kritik önem taşıyan yeni ürün ve çözümlerimizin Türkiye’ye gelmesi için çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde değerli iş ortaklarımız ile birlikte büyümeyi hızla sürdüreceğimize yürekten inanıyorum. Ödül alan iş ortaklarımızı çalışmaları ve katkıları nedeniyle kutluyorum.”

Microsoft Türkiye İş Ortakları Yıllık Toplantısı’nda ödüle layık görülen iş ortakları satış, ciro ve büyüme performanslarına göre değerlendirildi. Ödül alan iş ortakları ise şöyle sıralandı:

Yılın Sistem Üreticisi YÖNSİS BİLGİSAYAR

Yılın Yaygın Kanal En Çok Gelişen İş Ortağı DENGE BİLGİSAYAR

Yılın Yaygın Kanal İş Ortağı PENTA BİLGİSAYAR

Yılın KOBİ İş Ortağı - İstanbul SENTİM

Yılın KOBİ İş Ortağı - Anadolu İNFOTÜRK

Yılın En Gelişen Bilgisayar Firması ENTEGRES

Yılın ISV İş Ortağı NEBİM

Yılın Kurumsal Satış İş Ortağı DATA MARKET

Yılın Kurumsal Satış İş Ortağı PROBİL

Yılın Özel Çözümler Geliştiren İş Ortağı INTERTECH

Yılın Sistem Entegratör İş Ortakları SIEMENS - STM

Yılın Sistem Entegratör İş Ortağı SENTİM

Yılın Microsoft Dynamics İş Ortağı ETG

Yılın En Başarılı Eğitim Çözümleri İş Ortağı İNFOPARK

Yılın Distribütörü - COEM KOYUNCU

Yılın Distribütörü - FG ARENA

Yılın Microsoft Servis ile İşbirliği Ödülü - Danışmanlık FUJITSU

Yılın Mağazacılık Ödülü VATAN

Yılın En Çok Gelişen Yerli PC Üreticisi ARÇELİK

Yılın Yerli PC Üreticisi CASPER
YORUMLAR
ercan 08 ARALIK 2011 / 15:04 0 0
windows tekelinden kurtulmak lazım
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun