Bilişim 03 AĞUSTOS 2011 / 15:52

Michael McQueen ile Y kuşağının şifreleri çözülüyor

Y kuşağı diye adlandırılan, 1980 sonrasında doğmuş ve teknolojiyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş genç kuşağın dilinden en iyi anlayan isimlerden biri; Y Kuşağı Uzmanı Michael McQueen ilk kez Türkiye’ye geliyor.3-5 Ekim 2011’deki ICT Summit Eurasia’da konuşacak McQueen, Y kuşağının beklentilerini irdeleyerek onları çalışan olarak verimli kılmaya ve tüketici olarak kazanmaya yönelik ipuçları verecek.

Avrasya bölgesinin en kapsamlı iş ve teknoloji buluşmalarından biri olan “ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ’11” , bu yıl “Sınırlar Kalkıyor” teması ile 3-5 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. İnterpromedya’nın 2000 yılından bu yana Bilişim Zirvesi adı altında düzenlediği ve bu yıl Vodafone’un ana sponsorluğunda “ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ’11” olarak Avrasya bölgesine açılan etkinlik, İstanbul Kongre Merkezi’nde olacak.

ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ’11’in konuşmacıları arasında genç kuşağın dünya çapında en önemli stratejistlerinden biri olarak tanınan Avustralyalı Michael McQueen de yer alıyor. Son altı yılda, dört kıtada 100 binin üzerinde yöneticiye Y kuşağına ulaşmanın yollarını anlatan McQueen, nesiller arası sınırları ortadan kaldırmanın ipuçlarını verecek. Y kuşağı profilini masaya yatırarak hem aile içinde, hem iş dünyasında, hem de tüketici olarak onlarla doğru iletişimi kurmanın reçetesini sunacak. Günümüzün 40 yaş üstü yöneticileri ile Y kuşağının verimli çalışma yollarını ele alacak McQueen, ayrıca Y kuşağını hedefleyen markaların satış ve pazarlama yöntemlerini bu kuşağın beklentilerini göz önünde tutarak nasıl şekillendirmesi gerektiğini anlatacak.

McQueen 3 Ekim’de yapacağı açılış konuşmasının ardından ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ’11’in ikinci gününde de, “Y Kuşağı ve Kurumsal Kültürlerin Zorunlu Dönüşümü” konulu, yarım günlük özel bir workshop (çalıştay) gerçekleştirecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun