Bilişim 12 KASIM 2013 / 16:51

Logitech yeni ürünlerini tanıttı

Logitech, 12 Kasım’da Sapphire Terrace’da düzenlediği basın toplantısıyla şık tasarımları ve kaliteleri ile dikkat çeken yeni ürünlerini tanıttı

Tanıtılan ürünler arasında yeni iPad Air için koruma ve fiziksel klavye işlevselliği sağlayan klavyeler, küçük boyutlarıyla yüksek kaliteli ses sunan hoparlörler, dizistü ve masaüstü bilgisayarlar için klavye ve fareler yer aldı.

Toplantıda konuşan ve artık kullanıcıların tasarıma da çok büyük önem verdiğine değinen Logitech Ülke Müdürü Mustafa Uyar şunları söyledi: “Teknoloji geliştikçe kullanıcılar daha iyi tasarımlar istiyor. Bilgisayar, tablet, akıllı telefon ya da dokunmatik navigasyon fark etmeksizin, daha hızlı çalışan, ince ve modern tasarlanmış ürünleri tercih ediyor. Logitech olarak tüketici talep ve ihtiyaçlarını, yeni eğilimleri yakından takip ediyor ve yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.”

[caption id="attachment_87530" align="alignleft" width="300"]Logitech Ultrathin KB folio Logitech Ultrathin KB folio[/caption]

Logitech’in iPad Air için tasarladığı FabricSkin Keyboard Folio, Ultrathin Keyboard Cover, Ultrathin Keyboard Folio ve Folio Protective Case ince ve hafif olmalarına rağmen çizilmeye, darbelere ve ıslanmaya karşı koruma sağlıyor.

Suya dayanıklı kaplama, özel kumaş ve farklı renk seçeneklerine sahip olan Logitech FabricSkin Keyboard Folio’nun üzerinde Bluetooth klavye bulunuyor. Üzerinde iOS’un kısa yollarının da bulunduğu klavye’nin satış fiyatının 149 Avro olması bekleniyor.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover ise alüminyum ekran korumasının yanı sıra Bluetooth klavye özelliğine de sahip. Logitech’in iPad için en çok satılan kılıfı özelliğine sahip olan ve iPad Air için yeniden tasarlanan ürünün satış fiyatının yaklaşık 99 Avro olması bekleniyor.

Ultrathin Keyboard Folio yaklaşık 99 Avro ve Folio Protective Case’in ise 59 Avrodan sunulması bekleniyor.

Ev kullanıcıları için özel olarak geliştirilen hoparlörler

Ev kullanıcıları için geliştirilen yeni hoparlörler modern ve şık tasarımları ile yüksek ses kalitesi sunuyor. Logitech Bluetooth Speaker Z600, z200, z150 ve z50 güçlü performanslarıyla ve akustikleriyle dikkat çekiyor.

Logitech’in masaüstü ve dizüstü bilgisayar kullanıcıları için geliştirdiği yeni kablosuz klavye Logitech TK820 üzerindeki “touchpad” ile kullanım kolaylığı sağlıyor. İnce ve ergonomik tasarımıyla masada çok az yer kaplayan yeni klavye kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

Logitech oyuncuları unutmadı

Logitech ayrıca Ultrathin Touch Mouse ve G602 adını taşıyan farelerini de tanıttı. Kullanıcıların ince ve hafif tasarım sayesinde yanlarında kolayca taşıyabildikleri Ultrathin Touch Mouse, yumuşak bir dokunmatik yüzeye sahip.USB bağlantısıyla kolayca şarj edilebilen yeni fare bir dakikalık şarj ile bir saat kullanılabiliyor.  Logitech’e göre 250 saat pil ömrüne sahip olan Logitech G602 ise oyuncuları hedefliyor. Gecikmesiz, kablosuz ve yüksek pil ömrü ile oyuncuların şarj ihtiyacı duymadan fareyi uzun süreler kullanabilmelerini sağlıyor. Mekanik anahtarları ve dayanıklı yapısıyla 20 milyona kadar ulaşabilen tıklama ömrüne sahip olan yeni fare, yazılım ile programlanabilen 11 adet tuşa da sahip.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun