Bilişim 21 AĞUSTOS 2014 / 10:29

Logitech'den dış yüzey koruma kılıfı

Logitech, Samsung S5 kullanıcılarına darbelere karşı dayanıklı dış koruma yüzeyi sunuyor.

Logitech Protection+Case adı verilen aksesuar ince bir tasarıma ve ağır darbelere dayanıklı korumalı dış yüzeye sahip.

Protection+ Case, sert polikarbonat gövdesi ve köşelerine yerleştirilmiş şok emici polimerleri ile darbeyi kılıfın gövdesine dağıtarak telefona alınan darbelere engelleyici etki yapıyor.

Ayrıca, kılıftaki darbe emici kanallar ve termoplastik kauçuk tabaka da cihazın düşmesi durumundaki hasarı azaltabiliyor. ABD ordusunun testine tabi tutulan ve bu testi geçen kılıf, 1,8 metreye kadar olan düşmelerde zarar görmüyor.

Ek olarak kılıfın, +trip ve +drive ürünleri ile uyumlu olduğu belirtiliyor.

+trip; havalandırma peteğine bir dokunuşla yerleştirilip, telefonun görüş dahilinde ve güvenli bir şekilde durmasına yardımcı oluyor.

+trip’in manyetik yüzeyine cihazlar yatay veya dikey olarak sabitlenebiliyor, bunun sonucunda kullanıcılar telefonu eller serbest pozisyonunda kullanabiliyor.

Üründen çıkan iki evrensel metal adaptör ile +trip tüm boyutlardaki ve her çeşit telefona uyum gösterebiliyor.

+drive; tek hareketle aktif hale gelebilen vakum özelliği ile arabaların ön camına ve ön panosuna yapışabiliyor. +trip’de de olduğu gibi cihazlar ürüne dikey ya da yatay sabitlenebiliyor ve her çeşit ve boydaki telefon ile uyum sağlayabiliyor.
Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Logitech Protection+, telefonunuza gün içinde karşılaştığı her türlü kazaya karşı üstün koruma sağlarken, aynı zamanda ince, şık tasarımı ve renk seçenekleriyle telefonunuzu kişiselleştirmenize olanak sunuyor” dedi.

Ağustos ayından itibaren Avrupa ve Amerika’da satışa sunulacak olan Logitech protection+case, +trip ve +drive ürünleri Türkiye’de Eylül ayında satışa sunulacak. Kılıf, 89 TL, 79 TL ve 109 TL (KDV dahil) tavsiye edilen kullanıcı fiyatlarıyla piyasaya sürülecek.

Daha fazla bilgi için: www.logitech.com

 

 

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun