Bilişim 28 HAZİRAN 2012 / 14:20

Lenovo Gaziantep'te dijital dönüşümü anlattı

Lenovo, KOBİ'leri dijital dünyadaki dönüşümü anlattığı projesine Adana'dan sonra Gaziantep'te devam ediyor.Geçtiğimiz hafta Adana'da başlayan “Lenovo ile KOBİ’lerde Dijital Dönüşüm Projesi”nin ikinci ayağı Gaziantep’te Gaziantep Ticaret Odası işbirliği ile gerçekleştirilirken, konusunda uzmanlarla KOBİ’lere online dünya (web sitesi, facebook, twitter, linkedin), var olan web sitesine giriş trafiğinin artırılması, E-ticaret ve online dünyada iş fırsatları anlatıldı.

Konuyla ilgili konuşan Lenovo Türkiye Genel Müdürü Gülfem Çakmakçı, hedeflerini gerçekleştirmek için Türk tüketicisinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik olarak iş modelleri yarattıklarını söyledi. Çakmakçı, özel eğitimli satış ekiplerinin KOBİ’lerin maliyetlerini verimli kılacak çözümler ürettiğini belirtirken, Adana’da başlayan ve Gaziantep’le devam eden projeleriyle KOBİ’lerin sınırlı bütçelerini en etkin şekilde kullanarak işlerini büyütmelerini sağlamayı amaçladıklarını ifade etti. KOBİ’ler arasında değişen teknolojinin iş hayatına etkileriyle ilgili farkındalık yaratmak ve katma değerli çözümler sunarak desteklemenin öncelikleri arasında yer aldığını dile getiren Çakmakçı, Katma değerli hizmet verirken de teknolojiyi en iyi şekilde nasıl kullanacakları konusunda bilgilendirme yaptıklarını ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun