Bilişim 19 MART 2014 / 14:25

Kurumsal çözümler birçok başlıkta verimlilik demek

TNB, kurumsal iş ortaklarının katıldığı toplantıda yeni kurumsal yapılanma programı B2TOSHIBA'yı duyurdu. 19 Mart’ta Ritz Carlton Oteli’nde düzenlenen toplantıda tanıtılan yeni programda donanım temininden, BT süreçlerini planlayan yazılım ve premium hizmetlere kadar birçok seçenek var. Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB Genel Müdürü Aytaç Biter, kurumsala özel ürünler ve profesyonel çözümler ile kurumsal verimliliğin ve karlılığın arttırılmasını amaçlayan bu programın önemine dikkat çekti.

Küçük, büyük ve orta ölçekli kurumların özel ürün, finans ve satış sonrası servis ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan B2TOSHIBA programı kapsamında, kurumsal özel sunulan ürünlere ek olarak Mobil Servis, No Matter What Garantisi, VIP Servis, Garanti uzatma, VIP Extra, Bakım Anlaşması, Yerinde Servis ve Operasyonel Kiralama gibi servisler yer alıyor. B2TOSHIBA programı, bu bağlamda 4 ana iş ortağı tarafından yürütülüyor: Büro Donanım, Eksen, İris ve Logicom.

Toshiba, ürün gamında yer alan, sadece kurumlara yönelik ürünler olan Tecra ve Portege serisi dizüstü bilgisayar modelleri; güçlü, sağlam, yüksek performanslı yapıları, uzun pil ömrü ve farklı tasarıma sahip.

Kurumlara özel yazılımlar geliştiren Toshiba, BT süreç yönetimini kolaylaştırıyor. Kurumların ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan bu yazılım çözümleri bilişim teknolojilerinin verimli kullanılmasını sağladığı gibi şirketlerin bünyesindeki teknoloji envanterini takip etmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırıyor. Finansal çözümler ile de yatırım maliyetlerini zaman yayma, vergi avantajlarından faydalanma, kiralama dönemi sonunda uygun koşullar ile satın alma veya yenileme alternatifleri sunar.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun