Bilişim 08 ARALIK 2011 / 18:49

Kurumsal bilgi yönetimindeki değişimi keşfetmeye hazır mısınız?

Kurumsal bilgi yönetimi değişiyor!

Kurumsal bilgi yönetiminde kurallar Microsoft ile değişiyor, içerik yönetimi, mesajlaşma, iş zekâsı, görüntü işleme teknolojileri bir araya geliyor.Kurumsal Bilgi Yönetimi kavramı, yazılım ve donanım dünyasının gelişimine paralel olarak yeni bir anlam kazanıyor. Özellikle de ERP, yani Kurumsal Kaynak Planlama yazılımları, günümüzde artık muhasebe kayıtlarını tutan, stok takip eden, satın alma ve üretim süreçlerini hayata geçiren bir yazılım grubu olmanın çok daha ötesinde fırsatlar sunuyor.

İçerik yönetimi, süreç kontrolü, senaryo analizleri, kullanıcıya göre özelleştirilebilen ekran ve fonksiyonların yanında, özellikle de Microsoft'un bu alana girmesiyle anlık mesajlaşma, iş zekası, görüntü işleme gibi teknolojiler artık ERP yazılımlarının bir parçası haline geliyor.

Microsoft kurumsal bilgi yönetimindeki değişimin hangi notaya geldiğini web seminer ile anlatıyor. 13 Aralık saat 15.30’da gerçekleştirilecek web seminerde , farklı sektör ve ölçekteki 250'den fazla kurum tarafından tercih edilen Microsoft Dynamics AX çözümü anlatılırken, katılımcıların da soruları yanıt bulacak.

Web seminere kayıt yaptırmak için https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032500393&Culture=TR-TR adresini kullanabilirsiniz.