Bilişim 30 MAYIS 2012 / 09:44

Kurumların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıkan Addresstrade.com yayında

Kurumlara özel sosyal ağ işinizi geliştirmeye geliyor

Özellikle KOBİ'lerin pazarlama iletişimine destek vermek amacıyla kurulan platform, yakında yayına geçecek ek hizmetlerle beraber çok sayıda çözümü tek bir noktadan sunmayı hedefliyor. Özellikle KOBİ'ler başta olmak üzere kurumlar için yeni pazarlama kapıları açmak ve iletişimi alternatiflerini zenginleştirmek amacıyla yola çıkan Addresstrade.com yayın hayatına başladı.

Projenin sahibi ve yöneticisi Yiğitalp Karapanca, yaklaşık 1 yıl önce başladıkları projede sosyal medya mantığıyla hareket ettiklerini ve bu sayede şirketlerin dünyayla bütünleşmesini kolaylaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

Sisteme dahil olan şirketler, platforma dahil olan diğer şirketlere ve kullanıcılara yeniliklerini duyurabilecek ve platformu markalaşma yolunda bir adım olarak kullanabilecekler. Reklam gelirine dayalı bir model izleyen platformda yer almak ve paylaşımda bulunmak ücretsiz olacak.

Platform, aynı zamanda anlık ekonomi haberleri ve borsa bilgileri gibi kurumların ihtiyaç duyabilecekleri içeriğin tek noktadan ulaşılabileceği bir mecra görevi de görecek.

İletişim ihtiyaçlarını tek noktadan çözüyor

[caption id="attachment_51481" align="alignleft" width="200" caption="Addresstrade.com kurucusu Yiğitalp Karapanca"][/caption]

Platformun sadece şirketlerin kendilerini tanıtmalarına yönelik fonksiyonlardan öte farklı ihtiyaçları da karşılayabilecek özellikleri bulunduğunu söyleyen Karapanca, şirketlerin bu platformu şube ve departmanlarıyla iletişim amacıyla da kullanabileceğini belirtti.

Karapanca, Addresstrade.com üzerinden görüntülü görüşme, video konferans, dosya paylaşımı gibi iletişime yönelik tüm fonksiyonların yerine getirilebildiğini ifade etti. Sistemde yer alan çeviri desteği, yazışmaların gerçek zamanlı olarak farklı dillere çevrilmesine de olanak sağlıyor.

Platforma ek hizmetler geliyor

Addresstrade.com platformuna bağlı olarak önümüzdeki dönemde farklı adresler üzerinden farklı hizmetler de gündeme gelecek. Örneğin Address-Sale, kredi kartıyla satıştan ithalat ve ihracata kadar gereken altyapıyı sağlayacak. Address-HR insan kaynakları ihtiyaçları konusunda hizmet verecek. Address-Expo da sanal fuar organizasyonları konusunda zemin sağlayacak.

Şu an için beta aşamasında olan Addresstrade.com sitesinin Haziran ayında fonksiyonel olarak yayına geçmesi bekleniyor. Diğer bileşenler Eylül ayına kadar hazır olacak.
ETİKETLER : addresstrade
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun