Bilişim 02 EKİM 2012 / 13:35

Kurumlara özel Yandex.Mail açıldı

Kurumlara özel Yandex.Mail açıldı

Sınırsız e-posta kapasitesi ve yüksek boyutta ileti gönderimi sağlayan Yandex.Mail altyapısı, 1.000 adet e-posta adresine kadar ücretsiz olarak alan adı sahibi kişi ve kurumların hizmetine sunuldu. 2 Ekim 2012 tarihinden itibaren alan adı sahibi tüm kişi ve kurumlar kendi alan adlarını kullanarak 1.000 adete kadar kurumsal e-posta hesabını Yandex.Mail altyapısını kullanarak ücretsiz olarak kullanabilecek.

Yandex, özellikle sınırsız e-posta kapasitesi ve büyük boyutta ileti gönderebilme özelliğiyle öne çıkan Yandex.Mail'i kendi alan adlarıyla kullanmaya karar veren kişi ve kurumlar için e-postaların barındırılması ve sunucuların bakımı gibi masraflardan tamamen kurtulma vaadinde bulunuyor.

Kendi alan adı uzantılarıyla Yandex.Mail kullanmak isteyenler, varolan e-posta hesaplarını ve içindeki yazışmaları Yandex.Mail’e nakledebilecek ve kendi web sitelerine yeni kullanıcılar için e-posta kutuları kurma fonksiyonunu ekleyebilecekler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun