Bilişim 21 MART 2012 / 17:04

Küçük ve orta ölçekli işletmelere 'kırmızı bulut'

Vodafone İş Ortağım,  küçük ve orta ölçekli firmalara özel bulut bilişim çözümü İş Ortağım Kırmızı Bulut ile ilk yatırım maliyetlerini ortadan kaldırmayı hedefliyor. Küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaç duyabilecekleri uygulamalara herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlayan "Kırmızı Bulut", bu şirketlerin yüksek BT altyapı ve sistem yatırım maliyetine katlanmadan büyük firmaların kullandığı son sürüm ve teknolojilere erişebilmesi sayesinde işlerini büyütebilmelerine imkan tanıyor.

Konuyla ilgili konuşan Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Phil Patel, İş Ortağım Kırmızı Bulut ile kobilerin yenilikçi iş modelleri geliştirebilmesi için gerekli teknolojik altyapıyı sağlayabileceklerini belirtti. Bu sayede kobilerin teknolojiye erişimde fırsat eşitliği yakalayarak sağladıkları verimlilik ve tasarruflar ile inovasyona odaklanabileceklerini ve rekabetçi güçlerini artırma olanağı elde edeceklerini ifade etti.

Vodafone’un Nisan 2012’den itibaren sunacağı Kırmızı Bulut uygulamaları "E-posta ve Web Çözümleri, İş Yönetimi Çözümleri ve Bilgi Güvenliği Çözümleri" olmak üzere üç başlıkta toplanıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun