Bilişim 23 ARALIK 2015 / 14:34

Kolları sıvayın eğitim başlıyor

Online bilişim dersleri ve içeriklerle size bilişim alanında öğrenmenin kolaylığını sağlayan bilisim.tv yayında.

Bireysel ve kurumsal segmente  yönelik Windows , Android , Apple OS, Microsoft Office ,Microsof  Office 365, Google App, Bilişim Güvenliği hakkında online video eğitimleri sunan  bilisim.tv sektore hızlı bir giriş yaptı. Özellikle Microsoft Office eğitimleri konusunda çok fazla online video eğitime sahip olan bilisim.tv kurum çalışanlarının günlük iş yaşamlarında kullandığı uygulamalar için referans olma yolunda ilerliyor.
 
Kurucu ortakları arasında daha önce webadam.com kurucu ortağı olan Can Akkaya,  bilisim.tv platformunun özellikle Universiteden mezun olan ve iş arayışında olan adaylar için ideal bir online eğitim platformu olduğunu belirtti
  
Bu kapsamda yeni yılda Universite Mezun ve İşe yeni başlayan adı altında iki farklı eğitim paketi hazırladıklarını söyleyen Akkaya, bir ofis çalışanın bilmesi gereken Office programları dışında sektorel araştırmalar sonucunda tecrübelerinide dahil ederek eğitimlerde grafik oluşturma , pivot table ve sunum becelerine artırmaya yönelik eğtimlere daha fazla yer ayırdıklarını belirtti.
 
Online video eğitim platformu bilisim.tv diğer kurucuları Ömer Bağcı ve Hüseyin Uysal hazırladıkları eğitimlerin sektorel ihtiyaca yönelik ve sürekli güncellenen eğitimlerle ilk önce tercih edilen bir  platform olması yönünde vizyonlarını belirlediklerini söylediler.
 
19 Eğitim Seti 57 Eğitim Kategorisi 579 Video Eğitim ile yayın hayatına başlayan bilisim.tv'ye www.bilisim.tv linkinden ulaşabilirsiniz.
 
BTNET ‘e özel bilisim.tv'nin 3 aylık ücretsiz aktivasyon kodu  BTNETBTV ile üyelik açabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun