Bilişim 13 NİSAN 2012 / 15:20

KOBİ’ler bilişimi kullanarak rekabette nasıl avantaj sağlar?

KOBİ'ler rekabette nasıl avantaj sağlar?

İnterpromedya ve İTO tarafından düzenlenen “KOBİ’lerde verimlilikte bilişimin rolü” başlıklı konferansta rekabette bir adım öne geçmenin yolları hakkında ipuçları verilecek.İnterpromedya ve İTO, Pazartesi günü “KOBİ’lerde verimlilikte bilişimin rolü” başlığında konferans düzenliyor. Şirketlerin küresel olarak rekabet etmek zorunda kaldığı bir ortamda, bilişim teknolojileriyle iş süreçlerini verimli hale getirmenin ve hızlı hareket etmenin öneminin vurgulanacağı toplantı, İTO merkez binasında gerçekleştirilecek.

Konferansta BTnet.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Levent Daşkıran’ın yanı sıra Ernst&Young BT Risk, Güvence ve Danışmanlık Hizmetleri Kıdemli Müdürü Murat Aktürk, YASAD Başkanı Ufuk Doğan Güneş, Motorola Solutions Bölge Satış Müdürü Tarık Ertuğrul, Logo Yazılım İcra Kurulu Üyesi Akın Sertcan, GGsoft Genel Müdürü Tolga Eşiz, Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Genel Müdürü Ercan Aydın, İşnet Satış Müdürü Pınar Tüfenkçi deneyimlerini dinleyicilere aktaracak.

Etkinliğe katılmak için 0212 212 31 22 numaralı telefondan ya da demeti@interpromedya.com.tr e-posta adresinden Demet İşeri ile irtibata geçmek mümkün.