Bilişim 29 MAYIS 2013 / 10:46

KOBİ'lerde sayısal dönüşüm anlatıldı

Lenovo’nun, KOBİ’lere sayısal dünyadaki dönüşümü anlattığı projesinin 5.etabı 28 Mayıs’ta tarihinde Kayseri’de gerçekleşti.

Lenovo, KOBİ’lere çevrimiçi dünyadaki iş fırsatlarını anlattığı projesine devam ediyor. Farklı illerde gerçekleştirilen “Lenovo ile KOBİ’lerde dijital dönüşüm projesi” ile gidilen illerde ticaret ve sanayi odaları ile işbirliği yapılarak sayısal dünya ve buradaki iş fırsatları, konusunda uzman kişiler vasıtasıyla KOBİ’lere anlatıldı.

28 Mayıs tarihinde Kayseri’de, Kayseri Sanayi Odası işbirliğinde gerçekleştirilen proje çerçevesinde, CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, Microsoft Türkiye Küçük-Orta Ölçekli İşletmeler ve İş Ortaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Begim Başlıgil ve Lenovo Türkiye Genel Müdürü Gülfem Çakmakçı KOBİ’ler ile buluşarak ekonomideki ve sayısal dünyadaki son gelişmeleri aktardılar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun