Bilişim 27 HAZİRAN 2016 / 11:22

Kaspersky Lab Ankara ofisi açıldı

Kaspersky Lab, Ankara ofisini faaliyete geçirdi. Ankara ofisinin açılmasıyla teknik destek hizmetini de geliştiren şirket, kurumsal ve bireysel müşterilerine uzaktan ve ücretsiz 7/24 destek verir hale geldi.

İstanbul'daki ofisini 2008 yılında açan Kaspersky Lab, Türkiye’deki ikinci ofisini Ankara’da açtı. Teknik destek, satış ve pazarlama hizmeti de sağlayacak Ankara ofisi, Ankara Next Level bünyesinde Haziran ayı içinde açıldı.

Kaspersky Lab, Ankara ofisinin açılmasıyla birlikte, Türkiye’de verdiği teknik destek hizmetlerini de genişletti. Bu kapsamda Kaspersky Lab Türkiye teknik destek ofisi, tüm kurumsal ve bireysel müşterilerine uzaktan ve ücretsiz 7/24 destek verir hale geldi. Kaspersky Lab, şu anda kendi personeliyle ön satış, satış sonrası ve eğitim hizmetleri sağlayabiliyor.
ETİKETLER : Kaspersky Lab
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun