Bilişim 27 AĞUSTOS 2014 / 09:39

Kasko ve trafik sigortasına tam destek

“koalay.com” kasko ve trafik sigortası için kullanıcıya en uygun kasko ve trafik sigortası hizmetini üç dakikada gerçekleştiriyor.Koalay, www.koalay.com web sitesi üzerinden, kişisel tercih ve bütçelere uygun koşullarla her an, her yer ve her cihazdan kasko ve trafik sigortası yapılmasına imkan tanıyor.

Sitede 7 soruya kısa cevaplar verilerek sigorta teklifi alınabiliyor ve kullanıcının bütçesine uygun poliçe seçilebiliyor. Bu süreç ise üç dakikada gerçekleşebiliyor.
Koalay Genel Müdürü Meltem Yiğit, tüketicilerin kasko ve trafik sigortası satın alma alışkanlıklarında değişiklik yaratacak yeni bir hizmet sunduklarını belirtti ve "Koalay, internetin gücüyle, kasko ve trafik satın almanın pratik ve akıllı bir yolunu arayanlara, kişisel tercihlere ve bütçeye en uygun poliçe seçeneğini 365 gün 7/24 sunuyor” dedi.

“Sigorta pazarının büyümesine önemli bir katkıda bulunacağımıza güveniyoruz”
Yiğit konuyla ilgili değerlendirmelerine; "Koalay, tam anlamıyla yeni nesil bir online sigorta broker'ı. Benzersiz rahatlık ve kullanım kolaylığı, tüketicilerin en iyi teklife en hızlı şekilde ulaşmasıyla birleşiyor ve böylelikle sektörde yeni, güçlü bir dağıtım kanalı alternatifi oluşuyor. Türkiye'de internet kullanımı ve buna paralel olarak online hizmet ve ürün alışverişi hızlı bir büyüme sergiliyor. Hizmetimizin sigorta pazarının büyümesine önemli bir katkıda bulunacağına güveniyoruz” şeklinde devam etti.

 
ETİKETLER : koalay.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun