Bilişim 16 EKİM 2015 / 13:52

İzmirli şirketler yeni teknolojilerle tanıştı

TP-LINK, Gigabyte, WD ve Emerson şirketlerinin ortaklığında düzenlenen Anadolu Teknoloji Günleri etkinliği bu kez İzmir’de yapıldı. Şirketler, İzmir ve civarındaki teknoloji bayileriyle bir araya geldi. Teknoloji şirketlerinin bir araya gelerek düzenlediği ve Anadolu’nun farklı illerinde teknoloji bayileriyle buluşulan Anadolu Teknoloji Günleri (ATG) etkinliği, bu kez İzmir’de yapıldı.

15 Ekim 2015 tarihinde İzmir Swissotel’de düzenlenen toplantıya İzmir’de faaliyet gösteren Gama Bilgisayar ev sahipliği yaptı.
TP-LINK, Gigabyte, WD ve Emerson firmalarının ortaklığında gerçekleştirilen ATG etkinliğinde, şirketler İzmir ve çevresindeki teknoloji bayilerine en yeni teknolojilerini ve pazarlama stratejilerini aktardı. Katılımcı bayiler de bölgesel sorunlarını ve markalardan beklentilerini şirketlere iletme olanağı buldu.
TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, TP-LINK öncülüğünde geçen yıl başlatılan Anadolu Teknoloji Günleri etkinliklerine pazarda yaşanan ciddi daralmaya rağmen devam ettiklerini belirtti. “Bu dönemde TP-LINK olarak bayilerle iletişime çok daha fazla önem veriyoruz. ATG etkinliklerinde işbirliği yaptığımız diğer markalar da aynı düşüncedeler” diyen Dinçer, hem firmalar hem bayiler açısından verimli bir toplantı olduğunu ifade etti.

Anadolu Teknoloji Günleri, proje ağırlıklı çalışan, katma değerli hizmet üreten BT bayilerine, şirketlerin çözümlerini tanıtmayı ve onların beklentilerini dinlemeyi hedefliyor. TP-LINK öncülüğünde başlatılan bu etkinlik ile kurumların BT projelerinde gereken temel bazı çözümler tanıtılıyor. Toplantılarda ürün ve çözüm tanıtımlarının yanı sıra bayilerin değerlendirmeleri ve öneri/istekleri de ele alınıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun