Bilişim 05 ŞUBAT 2015 / 14:38

ISS, Türkiye yatırımlarını artırıyor

ISS Orta Avrupa CEO’su Jacob Götzsche, çağrı merkezi sektörünün hızla büyüdüğünü dile getirerek, Türkiye’de ISS bünyesindeki CMC’nin hızlı yükselişinin onları sevindirdiğini, Türkiye için yapacakları yatırımlarını artıracaklarını belirtti.


ISS Orta Avrupa CEO’su Jacob Götzsche, tüm dünyadaki ISS şirketlerinin katkılarıyla alınan uluslararası ödüllerin önemine dikkat çekerek şunları söyledi: “ISS olarak, Uluslararası Dış Kaynak Hizmeti Profesyonelleri Birliği’nin (IAOP) bağımsız endüstri jürisi tarafından yapılan değerlendirmesiyle ikinci kez dünyanın en iyi dış kaynak hizmeti sağlayan şirketi seçildik. Ödüllerimize her geçen gün yenilerini eklemeyi sürdürüyoruz. Kopenhag’da düzenlenen ISS TMC 2014 Üst Yönetim Toplantısı’nda, ISS tarafından her yıl verilen Diamond Ödülü’nü, 2013 yılındaki üstün performansı dolayısıyla ISS Türkiye kazandı. ISS Türkiye’nin ve grup şirketlerimizden olan CMC’nin başarılı çalışmalarını çok yakından takip ediyoruz.”

Götzsche, ISS’in küresel tecrübesi ile 50’den fazla ülkedeki yerel tecrübenin bir araya gelmesi ile ilgili sözlerini; “ISS olarak global gücümüzü ve deneyimimizi kullanarak, her ülkenin kendi gerçekliğini, müşteri beklentisini de değerlendirerek stratejiler geliştirmekteyiz. CMC’nin Türkiye çağrı merkezi pazarındaki deneyimini, uluslararası deneyimimiz ile birleştirerek yeni ve yenilikçi birçok proje planlıyoruz. Türkiye’deki yönetim ekibine ve tüm çalışanlarımıza çok güveniyoruz. CMC, 2007 yılından beri sürekli yükselen bir trendle sektörün üzerinde büyüme gösteriyor. Bu büyüme de alınan stratejik kararların ne kadar doğru olduğunun göstergesi. Hedefimiz, CMC’nin istikrarlı büyümesine ve sektöre yön verecek olan yeni projeleri ile ilgili yatırım kararlarına destek olmaktır” şeklinde ifade etti.
ETİKETLER : CMC iss
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun