Bilişim 31 MART 2016 / 09:34

IPera yol haritası çıkarttı

Otel sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getiren Hotel360 Konferansı 28-29 Mart 2016 tarihleri arasında Dubai Grosvenor House’da gerçekleştirildi.

Etkinliğe otel ve konuk ağırlama sektörünün en üst düzey yöneticileri, karar vericileri ve seçkin bir davetli listesi katıldı. Genel Merkezi İstanbul’da olan Türk Yazılım firması IPera bu büyük etkinliğe Dubai’de mevcut bulunan IPera MEA Bölge Ofisi üzerinden katıldı. Konferans boyunca standında yeni çözümleri sergileyen IPera yetkilileri, ayrıca konferansta sunumlarda da bulundular.
 
Etkinliğin ilk gününde yapılan büyük oturumda ilgi çekici bir sunum yapan IPera Solutions MEA Bölgesi Satış Direktörü Mustafa Duran, otel üst düzey yöneticilerine IPera’nın özgün yazılım çözümlerini kullanarak mevcut kablosuz internet ağ altyapısı yatırımlarını nasıl paraya çevirebilecekleri konusunda bilgi verdi. Duran; ‘Otel sektörünün ve perakende sektörünün ihtiyaçlarını ve sorunlarını yakından biliyoruz. Teknolojiyi doğru ve yerinde kullanarak müşteri mutluluğunu ve sadakatini artırmak mümkün. Otelde veya bir AVM de sunduğunuz internet erişimini ücretli yaparak günümüzde para kazanmanız belki mümkün değil. Fakat ücretsiz verdiğiniz kablosuz internet erişiminin size sağladığı verileri iyi analiz ederek müşterilere yönelik yeni bir pazarlama ve sadakat programının kapısını aralayabilirsiniz. IPera Solutions olarak uçtan uca gerekli çözümü otellere sunuyoruz’ diye konuştu. 
ETİKETLER : ipera