Bilişim 12 NİSAN 2012 / 11:38

İnterpro ile Deutsche Messe AG’nin ortaklığı sona erdi

İnterpro ve Deutsche Messe ortaklığı sona erdi

İnterpro ve Deutsche Messe AG’nin CeBIT Bilişim Eurasia fuarı vesilesiyle başlayan ortaklığı, iki şirketin yöneticileri arasında varılan anlaşma sonucu tüm hisselerin Alman ortağa devriyle sonlandırıldı. CeBIT Bilişim Eurasia, 2012 yılından itibaren tamamıyla Deutsche Messe AG'nin sahipliğinde gerçekleştirilecek. İnterpro Holding ile Deutsche Messe AG’nin 1999’da yüzde 50’lik eşit hisse ile kurdukları HİFAŞ Hannover Fairs İnterpro Uluslararası Fuarcılık A.Ş., dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından CeBIT’in İstanbul’daki halkası olan CeBIT Bilişim Eurasia’yı İnterpro yönetiminde gerçekleştirmişti.

2006 yılında Deutsche Messe AG’nin talebiyle HİFAŞ'ın çoğunluk hisseleri ve yönetimi Deutsche Messe AG’nin İstanbul temsilciliği olan Hannover Messe International Anonim Şirketi’ne devredilmişti.

Hisselerin tamamen devrolduğu 2011 sonununa kadar İnterpro, şirket hissedarı olarak yönetim kurulunda bir temsilciyle yer almıştı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun