Bilişim 06 KASIM 2015 / 13:09

ING Bank Hackathon ile dijital bankacılığa değer katmak istiyor

ING Bank Genel Müdür Yardımcısı, Operasyon ve Bilgi Teknolojileri Görkem Köseoğlu, ING’nin projelerinden ve bu haftasonu gerçekleşecek Hackathon etkinliği hakkında konuşuyor.

6-8 Kasım tarihlerinde ikincisi gerçekleştirilecek olan bankacılık hackathon’u “ING Hackathon” dijital bankacılığa yeni bir yaklaşım getirmek istiyor. Yazılım geliştiriciler, ister bireysel ister takım olarak katılabilecekleri “ING Hackathon”da  bankacılığı kolaylaştıran dijital çözümler geliştirmeye yönelik projeler üretecek. 
 
ING Bank Genel Müdür Yardımcısı, Operasyon ve Bilgi Teknolojileri Görkem Köseoğlu, hem haftasonu gerçekleştirilecek etkinlikten hem de ING Bank'ın dijital bankacılığa olan yaklaşımından söz ediyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun