Bilişim 14 OCAK 2013 / 12:50

Index, Adobe ürünlerini de Türkiye'ye getirecek

Adobe ürünlerini Index de getiriyor

Özellikle Creative Suite çözümüyle bildiğimiz Adobe, Türkiye’deki varlığını güçlendirmek adına önemli bir adım daha atarak Türkiye’deki dağıtıcıları arasına Index Bilgisayar'ı da kattığını duyurdu.Adobe'den yapılan yazılı açıklamada, Türkiye bilişim sektörünün katma değerli dağıtıcı şirketi Index Bilgisayar ile anlaşıldığı belirtildi. Şirket, Index Bilgisayar’ın pazardaki deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, Türkiye’de ulaştığı kitleyi genişletmeyi ve hizmet kalitesini arttırmayı hedeflediğini duyurdu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Adobe Ortadoğu Kuzey Afrika Bölge Müdürü Tolunay Tomruk, şunları söyledi:
“Tek hedefimiz 2013’te bu çizgimizi devam ettirmek ve daha yukarılara taşımaktır. Bu hedeflerimiz doğrultusunda Index Bilgisayar ile iş ortaklığımızın başlamasından dolayı çok mutluyuz. Bu ortaklığın Adobe olarak pazardaki büyümemize ve kanaldaki memnuniyeti artırmamıza önemli katkılar getireceğine inanıyoruz. Kapsadığı büyük coğrafi alan ve güçlü altyapısı sayesinde Index Bilgisayar’ın Adobe’nin Türkiye’de ulaştığı kitleyi ve hizmet kalitesini artıracağından hiç şüphemiz yok. Adobe’nin yenilikçi vizyonuyla Index Bilgisayar’ın sektördeki 24 yıllık üstün deneyiminin birleşmesi sonucu esas kazanan Türkiye bilişim sektörü ve kullanıcılar olacaktır.”

200'den fazla marka Index ile Türkiye'ye geliyor

Index Bilgisayar’ın Türkiye bilişim teknolojileri sektörünün lider firması olduğunu söyleyen Index Bilgisayar Genel Müdürü Atilla Kayalıoğlu ise dağıtıcılığını yaptıkları markalar arasına bir başka dünya lideri isim olan Adobe’yi de katmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi ve sözlerini şöyle sürdürdü:
“7 bin 500’den fazla iş ortağına ve 450 çalışana sahip olarak, bugün 200’den fazla dünya markasının Türkiye bilişim sektöründe dağıtıcılığını yapıyoruz. Bu markalar arasına alanının önde gelen firması Adobe’yi katmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Adobe ile yaptığımız işbirliği sayesinde iş ortaklarımıza daha fazla çözüm satma, daha çok katma değer üretme konusunda destek olacağımıza inanıyoruz.”
ETİKETLER : adobe index index adobe
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun