Bilişim 07 EYLÜL 2011 / 15:27

İlkokulda dolmakalemlerimizi dolduran Pelikan, büyüyünce tonerlerimizi doldurmaya başladı

Pelikan, birçok yazıcı modeline uygun olarak ürettiği tonerleri piyasaya sundu. Canon, Lexmark, Samsung ve HP gibi birçok yazıcı modeline uygun toner üreten Pelikan, orijinal tonerlere nazaran yüzde 40 daha uygun fiyatlarla müşteri karşısına çıkıyor.Bütün yazıcı modelleri için kartuş ve toner üretimi yapan Pelikan, ISO 14001 ve DIN EN ISO 9001 gibi birçok kalite sertifikasıyla bu konudaki becerisinin arkasında duruyor. Şirket her ürünü dağıtım öncesi yüzde 100 kalite kontrolünden geçirmenin yanında bütün modeller için 3 yıl garanti süresi veriyor. Pelikan ürünlerinden kaynaklanan bir yazıcı arızası olduğu taktirde yazıcının değişimi de garanti ediliyor.

Pelikan, kartuşların, tonerlerin ve mürekkeplerin içeriğinde kanserojen madde kullanmadığını ifade ediyor. Ürünlerde geri dönüşümü sağlanabilecek hammaddeler kullanıldığı için de doğa ile dost bir üretim gerçekleştiriliyor.

Pelikan tonerler, Media Markt ve Gold mağazalarının yanı sıra seçkin kırtasiyelerde bulunabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun