Bilişim 05 KASIM 2015 / 15:13

Ideasoft büyümeye devam ediyor

IdeaSoft, yakaladığı sürdürülebilir büyüme ile Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye programında bu yıl da en hızlı büyüyen şirketler arasında yer aldı.

Hızlı büyümesi ile bu önemli listeye üst üste dördüncü kez giren IdeaSoft, geçtiğimiz aylarda da Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firmasını belirleyen TOBB, TEPAV ve AllWorld Network’ün düzenlediği “Türkiye 100” programında, e-ticaret yazılımları alanında en hızlı büyüyen şirket olarak sektöründe ilk sırada yer almıştı.

Konuyu değerlendiren IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, her yıl ortalama yüzde 30 büyüyen e-ticaret pazarının yazılım sektörünü geliştirdiğine dikkat çekerek, “Yerli yazılım şirketi olan IdeaSoft global standartlarda sunduğu hizmetle hem yazılım hem de e-ticaret sektörünün gelişmesine önemli katkılar sunmaya devam ediyor. IdeaSoft’un sürdürülebilir bir büyüme yakalamasındaki en önemli unsurların başında yaptığı Ar-Ge yatırımları ve işindeki uzmanlığı geliyor. Bu doğrultuda da e-ticarete kazandırdığımız KOBİ’lerin de büyüyerek İnternet’te sürdürülebilir bir kazanca sahip olmaları da büyümeyi ortak payda yapıyor. KOBİ’lerle yakın çalışan, onları iyi anlayan ve hayatlarını kolaylaştıran bir şirket olarak hem onları hem de şirketimizi büyütmeyi sürdüreceğiz” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun