Bilişim 20 EYLÜL 2011 / 13:38

ICT Summit Eurasia Awards’da finalistler belli oldu

ICT Summit Eurasia Awards’da finalistler belli oldu

Bilişim şirketlerinin kendi ülke sınırları dışında iş birlikleri kurarak gerçekleştirdikleri ve başarılı projeleri ödüllendirmeyi amaçlayan ICT Summit Eurasia Awards‘da 12 şirket finale kaldı. Uluslararası çapta gerçekleşmiş başarılı bilişim projeleri, ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ’11 kapsamında 3 Ekim’de düzenlenecek Ödül Töreni ile sahiplerini bulacak. Bu yıl Avrasya bölgesindeki iş birliklerinin artmasını teşvik edecek şekilde tasarlanan ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi '11, 3 – 5 Ekim 2011 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Zirve kapsamında organize edilen ve uluslararası arenada bilgi ve teknoloji transferi ile yeni iş birliklerinin gelişmesini teşvik etmeyi amaçlayan ICT Summit Eurasia Awards için başvuruların 8 Eylül’de tamamlanmasının ardından finalistler belirlendi.

ICT Summit Eurasia Awards’da finale kalan 12 şirket Arvento, Cybersoft, Ekin Elektronik, Gantek Teknoloji, İdeal Teknoloji, İnnova, KoçSistem, Nettera, Pozitim, TAV, Telenity ve Vodafone Teknoloji oldu.

Uluslararası işbirliklerinin artırılması, işbirliği yapan şirketlerin teşvik edilmesi üzerinde durulan yarışta, finale kalan kuruluşlar belirlenirken de doğrudan çözüm satışı yerine iş birliği halinde gerçekleşen projelere öncelik verildi.

Ödüller, ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi '11’in açılış günü olan 3 Ekim 2011’de, saat 18.30’da düzenlenecek özel bir törenle sahiplerini bulacak. Finale kalan projeler hedeflenen ve gerçekleşen tamamlanma süreleri, coğrafi kapsama alanları, kullanılan teknoloji ve ürünler, ar-ge ve özel uyarlamalar, özgünlük gibi kıstaslara göre değerlendirilecek. Ardından ilk üçe seçilen projeler ödüllendirilecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun