Bilişim 20 KASIM 2012 / 17:09

Huawei Enterprise Roadshow'a geri sayım başladı

Huawei, iş ortaklarına yönelik olarak düzenlediği Huawei Enterprise Roadshow etkinliğinde, yeni ürün ve çözümlerinin sergilemeye hazırlanıyor. 22-23 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan etkinlikte, şirketin ağ, veri merkezi, tümleşik iletişim, video konferans ve terminal çözümleri katılımcıların beğenisine sunulacak.

Ağ çözümleri, ethernet anahtar, yönlendiriciler, Wi-Fi, LTE, WiMAX gibi uçtan uca, her ihtiyaca cevap verebilen ağ erişim ürünlerinden oluşuyor. Huawei kurumsal çözümleri, kurumların kendi LAN ve WAN ağlarında kullandıkları ethernet anahtar ve yönlendirici ihtiyaçları için farklı kapasite ve özellikte ürünler içeriyor.Veri merkezi çözümleri ise sunucu, depolama, masaüstü sanallaştırma gibi bir veri merkezinin ihtiyacı olan her noktayı adresleyebilecek ölçekte çözümleri içeriyor. Şirket, donanım ve yazılımın yanı sıra, veri merkezlerinin kurulumu, fiziksel tasarımı ve yer seçimi konularında da danışmanlık hizmeti sunuyor.

Tümleşik iletişim çözümleri IP telefon, eSpace sesli ve görüntülü iletişim, içerik paylaşımı, anlık mesajlaşma, e-konferans gibi tümleşik iletişim çözümlerinden oluşurken, şirket video konferans çözümleri ise telepresence, oda tipi video konferans ve masaüstü konferans çözümlerini kapsıyor.

Terminal çözümleri başlığı altında ise akıllı telefonlar, mobil geniş bant cihazlar, ev cihazları, Hi Space Market ve Management Cloud gibi yazılım çözümleri yer alıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun