Bilişim 29 EYLÜL 2011 / 19:02

Huawei CeBIT’te iş dünyasını en ileri çözümleriyle tanıştıracak

Huawei, 6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecek bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı CeBIT Bilişim Eurasia’da iş dünyasını yenilikçi çözümleriyle tanıştıracak. Ayrıca şirket, fuar süresince tüm konuklara kablosuz internet desteği verecek.Huawei, CeBIT’de ziyaretçilerine kurumsal iş çözümleri ürün portföyünü tanıtacak ve fuarın iletişim sponsoru olarak tüm konuklara kablosuz internet desteği verecek. Huawei, Kurumsal İş Çözümler ile özellikle finans, eğitim, ulaşım ve enerji sektörlerine yönelik kurumsal ağ altyapısı, iletişim teknolojileri, veri merkezi ve bulut bilişim alanlarındaki yeni ürün ve çözümlerini sergileyecek.

Şirket, kurumsal iş çözümleri pazarının sahip olduğu potansiyeli fark ederek IP, UC ve IT teknolojisini geliştirdi. Bu sayede Çinli altyapı sağlayıcısı, e-eğitim, e-sağlık ve uzaktan bankacılık işlemleri alanlarında faaliyet gösteriyor.

Huawei, bulut bilişim alanındaki tecrübesiyle, bankalar, okullar, hastaneler ve holdingler gibi her türlü işletme için gelecek nesil veri merkezi inşa edebilme özelliği olduğunu da fuarda göstermek istiyor. Ayrıca geliştirdiği video konferans çözümleri ile küresel iş dünyasında mesafeleri ortadan kaldırmayı hedefliyor.
ETİKETLER : Bilişim CeBIT huawei