Bilişim 29 EYLÜL 2011 / 19:02

Huawei CeBIT’te iş dünyasını en ileri çözümleriyle tanıştıracak

Huawei, 6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecek bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı CeBIT Bilişim Eurasia’da iş dünyasını yenilikçi çözümleriyle tanıştıracak. Ayrıca şirket, fuar süresince tüm konuklara kablosuz internet desteği verecek.Huawei, CeBIT’de ziyaretçilerine kurumsal iş çözümleri ürün portföyünü tanıtacak ve fuarın iletişim sponsoru olarak tüm konuklara kablosuz internet desteği verecek. Huawei, Kurumsal İş Çözümler ile özellikle finans, eğitim, ulaşım ve enerji sektörlerine yönelik kurumsal ağ altyapısı, iletişim teknolojileri, veri merkezi ve bulut bilişim alanlarındaki yeni ürün ve çözümlerini sergileyecek.

Şirket, kurumsal iş çözümleri pazarının sahip olduğu potansiyeli fark ederek IP, UC ve IT teknolojisini geliştirdi. Bu sayede Çinli altyapı sağlayıcısı, e-eğitim, e-sağlık ve uzaktan bankacılık işlemleri alanlarında faaliyet gösteriyor.

Huawei, bulut bilişim alanındaki tecrübesiyle, bankalar, okullar, hastaneler ve holdingler gibi her türlü işletme için gelecek nesil veri merkezi inşa edebilme özelliği olduğunu da fuarda göstermek istiyor. Ayrıca geliştirdiği video konferans çözümleri ile küresel iş dünyasında mesafeleri ortadan kaldırmayı hedefliyor.
ETİKETLER : Bilişim CeBIT huawei
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun