Bilişim 20 HAZİRAN 2016 / 17:09

HP sosyal ağlara yönelik yazıcısını tanıttı

HP yeni nesil DeskJet hepsi bir arada yazıcılarını tanıttı. Yeni cihazlar sosyal ağlar üzerinden baskı almak isteyenlere çözüm sunuyor.

HP yeni nesil DeskJet All-in-One (AiO) yazıcısını tanıttı. Beyaz ve su yeşili renk seçeneklerine sahip HP DeskJet 3775 ve 3785, kullanıcıların Facebook, Instagram ve diğer sosyal ağlar üzerinden baskı alma ihtiyaçlarına yönelik olarak yeniden tasarlandı. Kendi sınıflarındaki diğer tüm inkjet hepsi bir arada yazıcıların yarısı kadar boyuta sahip olan cihazlar, dayanıklı baskı, tarama ve kopyalama becerilerini kolay mobil kurulum ve özelliklerle bir araya getiriyorlar.
 
Aynı zamanda HP All-in-One Remote ve OS çözümleri ile mobil bir cihaza yazıcı kurup baskı almak da mümkün oluyor. Bu ücretsiz uygulama Apple, Android ve Windows platformlarını kullanan birçok cihazdan baskı ve kopyalama yapılabilmesine imkânı tanıyor.

Ücretsiz HP Social Media Snapshots uygulaması ile kullanıcılar Facebook, Instagram ve Flickr gibi sosyal ağlar üzerinde fotoğraf tasarlayıp, paylaşabiliyorlar. Social Media Snapshots uygulamalasına uygun olarak tasarlanan 4x5 cm yapışkan fotoğraf kağıtları da cihazlarla kullanılabiliyor. Facebook Messenger kullanıcıları HP Printbot özelliğini kullanarak bir Facebook Messenger diyaloğundaki içeriği de basabiliyorlar.
 
Ürünlerin tavsiye edilen satış fiyatı ise 77 dolar olarak belirtildi. 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun