Bilişim 27 ŞUBAT 2013 / 14:01

Hp bulut yazılım çözümlerini yeniledi

Hp bulut yazılım çözümlerini yeniledi

HP’nin yenilediği Bulut Yazılım(SaaS) çözümleri, uygulamaların kurumlarda uygulama geliştirme aşamalarının takibini kolaylaştırıyor ve uygulamaların operasyonu sırasında, kesintiler sonrası devreye alma sürecini hızlandırıyor.HP SaaS portföyü, farklı ofislerde bulunan veya silo haline çalışan yazılım geliştirme ekipleri ile operasyon ekiplerin çevikliğini artırarak ve ekipler arası işbirliğini geliştirerek başarıyor.

HP Agile Manager, Agile yazılım geliştirme sürecindeki görevler, metrikler ve ilerleme durumunun takip edilmesini kolaylaştıran ve konsolide görüntüleme yaklaşımı ile tek bir grup veya farklı ofislerde çalışan ekipler arasındaki işbirliğini güçlendiriyor. HP Agile Manager aşağıdaki avantajları sağlıyor:
• Görevlerin ilerleme durumu, işlerin yürümesini engelleyen potansiyel sorunlar veya tıkanıklığına yönelik veriler dahil olmak üzere, projenin her aşamasında bilgi sağlama. Agile ekiplerinin planlama sürecini ve kapasite yönetimini kolaylaştırma.

• Tam kapsamlıuçtan uca takip, değişiklikleri hızla değerlendirme ve risk analizi içingelişmiş kaynak kod ve derleme analizlerinden yararlanarak, uygulamakalitesinin ölçümüne yönelik detaylı bilgi edinme.

• Geliştiricilerinkendi tercih ettikleri,uygulama geliştirme araçlarıyla(IDE) çalışırken diğerekip üyeleriyle bilgi paylaşımında bulunmasına izin veren bütünleşik geliştirmeortamı sayasinde işbirliğini arttırma

• Metrikler ve temel performans göstergelerini (KPI’lar) görmek için ihtiyaca göre özelleştirilebilen,kontrol paneli aracılığıyla, projenin ilerleme durumundaki son gelişmeleri gerçek zamanlı olarak izleme.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun