Bilişim 01 TEMMUZ 2016 / 15:47

Hitachi Data Systems’den iki yeni çözüm

Hitachi Data Systems sanallaştırma ve bulut ortamları için yeni çözümlerini duyurdu. Hitachi Unified Compute Platform’un en yeni üyeleri olan UCP 2000 ve UCP HC V240 tanıtıldı.

Hitachi Data Systems, Hitachi Unified Compute Platform 2000 (UCP 2000) bütünleşik sistemini ve yeni Hitachi Unified Compute Platform HC’nin (UCP HC) hiper bütünleşik çözüm ailesinin ilk üyesi olan UCP HC V240’ın tanıtımını gerçekleştirdi. Her iki sistem de şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerine esnek, çevik ve ölçeklendirilebilir çözümler sunuyor. Hitachi teknolojisi üzerine inşa edilen çözümler veri erişilebilirliğini sağlarken harcamaları ve riskleri azaltıyor, karmaşayı hafifletirken zamanın değere dönüşmesini hızlandırıyor.
 
Yeni Hitachi UCP 2000 önceden test edilmiş ve kurulmuş bütünleşik altyapı platformlarının sağlanmasıyla özel ve hibrit bulutların kurulumunu basitleştirip hızlandırıyor. UCP 2000 tam flash ayarlarına sağladığı destekle farklı uygulama iş yüklerini bağımsız olarak ölçeklendiren işlemci, depolama ve ağ modüler inşa bloklarıyla esneklik ve ölçeklendirme sağlıyor. UCP 2000, VMware Virtual SAN Ready Node programı VMware onaylı donanım sağlayıcısı olarak, VMware, Microsoft ve OpenStack’i de içeren birçok sanallaştırma ortamını destekliyor.
 
UCP 2000, aynı zamanda genel amaçlı uygulamalar, sanal masa üstü altyapıları (VDI), veri tabanları ve test / geliştirme ortamları için de bütünleşik altyapıya giden en esnek ve en az riskli yolu sağlıyor. UCP 2000, kurulumu ve yönetimi kolay olan giriş düzeyi bir sistem ve Hitachi Data Systems veri koruma teknolojilerinin yanı sıra VMware vRealize ve VMware vSphere Storage Policy-Based Management (SPBM) ile sıkı entegrasyon özelliklerine sahip.
 
Hitachi UCP HC V240, otomatikleştirilmiş, çok yönlü ve politika tabanlı çalışan hiper bütünleşik bir altyapı çözümü. Sistemde, istenildiğinde değiştirilebilen VM politikalarına bağlı olarak, esnek kapasite kullanımına olanak veren kapasite havuzları vardır. UCP HC V240 basitlikten ve uygun fiyattan ödün vermeden yüksek performans ve ölçeklendirme sağlıyor. Sistemler müşterilerin Intel x86 donanımı ve Hitachi Data Systems katma değerli yazılımını temel alan hiper bütünleşik altyapıyla iş uygulamaları ve yeni nesil çözümlere uygun bir temel inşa etmelerine yardımcı oluyor. Hitachi UCP HC V240, VMware Virtual SAN Ready Node platformu olarak birlikte sertifikalandırılan hiper bütünleşik altyapı çözümü ve VMware’in pazar lideri Hyper-Converged Software çözümü ile destekleniyor.
 
UCP HC V240 her şeyi içinde barındıran bir çözüm olarak basitlik için tasarlandı ve açıldığı andan dakikalar içinde sanal makine oluşturmasına geçilmesine imkân vererek zamanı hızla değere çeviriyor. UCP HC tedarik ve organizasyonu otomatikleştiriyor, kurulumu, yönetimi, yamaları ve güncellemeleri basitleştiriyor ve işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacak küçük artışlarla doğrusal büyüyen çözüm sağlıyor. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun