Bilişim 19 EKİM 2011 / 14:00

Helyum Bilişim Tufin distribütörü oldu

Çok disiplinli ağ yapılarında kontrol ve otomasyon sağlayan Tufin, Türkiye’de BT Güvenlik Çözümleri konusunda faaliyet gösteren Helyum Bilişim'le anlaştı. 

[caption id="attachment_36971" align="alignnone" width="455" caption="Helyum Bilişim Ürün Müdürü Sinem Tirkeş"][/caption]

Güvenlik proje süreci yönetimi çözümleri konusunda hizmet sunan Tufin, şirketlere ağ güvenlik politikalarını gerçekleştirebilmeleri ve yönetebilmeleri için gerekli olan standartları sağlıyor. 2005’te kurulan, yetkin firewall ve kurumsal sistem uzmanlarına sahip olan Tufin, finans sektöründen enerji sektörüne, ulaşımdan ilaç sektörüne kadar tüm sektörlere özel çözümler sunuyor.

Türkiye’de Helyum Bilişim ile distribütörlük anlaşması yapan Tufin Checkpoint, Cisco, Juniper Network, Palo Alto Networks, Fortinet, Blue Coat, F5, Mc Afee ve BMC Software gibi önde gelen birçok küresel tedarikçiyle birlikte çalışıyor.

Tufin’in satışlarının 2012’nin ilk çeyreğinde üst seviyelere ulaşacağına inanan Helyum Bilişim Ürün Müdürü Sinem Tirkeş, “ Bilişim teknolojileriyle ilgili riskleri azaltmayı hedefleyen firmalar firewall operasyonları yönetimi konusunda SecureTrack’e, denetleme ve uyum konusunda ise SecureChange’e güvenebilirler. Tufin’in ağ güvenliği çözümleri, operasyonlarınızı düzenlerken, ağınızı otomasyona dahil eder, risklerinizi azaltır ve yönetim performansınızı maksimum düzeye yükseltir” dedi.

Helyum Bilişim’in Türkiye Distribütörlüğü’nü üstlendiği Tufin, Deloitte Technology’nin 'En Hızlı Büyüyen 50 Şirket' sıralamasında ilk sırada yer alıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun