Bilişim 19 EKİM 2011 / 14:00

Helyum Bilişim Tufin distribütörü oldu

Çok disiplinli ağ yapılarında kontrol ve otomasyon sağlayan Tufin, Türkiye’de BT Güvenlik Çözümleri konusunda faaliyet gösteren Helyum Bilişim'le anlaştı. 

[caption id="attachment_36971" align="alignnone" width="455" caption="Helyum Bilişim Ürün Müdürü Sinem Tirkeş"][/caption]

Güvenlik proje süreci yönetimi çözümleri konusunda hizmet sunan Tufin, şirketlere ağ güvenlik politikalarını gerçekleştirebilmeleri ve yönetebilmeleri için gerekli olan standartları sağlıyor. 2005’te kurulan, yetkin firewall ve kurumsal sistem uzmanlarına sahip olan Tufin, finans sektöründen enerji sektörüne, ulaşımdan ilaç sektörüne kadar tüm sektörlere özel çözümler sunuyor.

Türkiye’de Helyum Bilişim ile distribütörlük anlaşması yapan Tufin Checkpoint, Cisco, Juniper Network, Palo Alto Networks, Fortinet, Blue Coat, F5, Mc Afee ve BMC Software gibi önde gelen birçok küresel tedarikçiyle birlikte çalışıyor.

Tufin’in satışlarının 2012’nin ilk çeyreğinde üst seviyelere ulaşacağına inanan Helyum Bilişim Ürün Müdürü Sinem Tirkeş, “ Bilişim teknolojileriyle ilgili riskleri azaltmayı hedefleyen firmalar firewall operasyonları yönetimi konusunda SecureTrack’e, denetleme ve uyum konusunda ise SecureChange’e güvenebilirler. Tufin’in ağ güvenliği çözümleri, operasyonlarınızı düzenlerken, ağınızı otomasyona dahil eder, risklerinizi azaltır ve yönetim performansınızı maksimum düzeye yükseltir” dedi.

Helyum Bilişim’in Türkiye Distribütörlüğü’nü üstlendiği Tufin, Deloitte Technology’nin 'En Hızlı Büyüyen 50 Şirket' sıralamasında ilk sırada yer alıyor.