Bilişim 21 EKİM 2014 / 13:23

Haier’in akıllı telefonları Türk tüketicisi ile buluşuyor

Arasta Bilişim, Haier’in akıllı telefonlarının Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri’nde satışı konusunda tek yetkililik anlaşması imzaladı. Arasta Bilişim’in tek yetkililiğini yapacağı telefonların teknik desteği KVK tarafından verilecek.Haier cep telefonlarının metalik tasarımı,  yüksek çözünürlüklü fotoğraf kalitesi, geniş ekranı ve kullanım kolaylığı ile kısa sürede Türk tüketicisi tarafından çok beğenileceğini belirten Arasta Bilişim CEO’su Mehmet Karakaş “Kurulduğumuz 2010 yılından bu yana dünyanın en ünlü markalarının cep telefonu satışlarını yapıyoruz. O nedenle Türk tüketicisinin telefon tercihini çok iyi analiz edebilen bilgi birikimimiz ve deneyimimiz var. Tüketicinin kaliteli ürünlere ve teknolojiye verdiği değeri bildiğimiz için Haier’in akıllı telefonlarını Türkiye’ye getirmeye karar verdik” dedi.

Türk tüketicisinin Ekim ayında getirdikleri iki model W858 ve W716s ile tanışacağını vurgulayan Karakaş “1 yıl içerisinde Haier’in zengin ürün portföyünden farklı model akıllı telefonlar getirmeye devam edeceğiz. Kasım ayında 7.6 mm ile dünyanın en ince telefonları arasında yer alan W990 ile L901’i satışa sunacağız. Getirdiğimiz modeller yurt çapında 1200 bayimizde satışa sunuluyor. Garanti ve teknik servis konusunda da çok iddialı olduğumuzu söyleyebilirim. Bu konularda sıkıntı yaşanmaması için Haier akıllı telefonlarının servis hizmeti KVK tarafından sağlanacak” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : Arasta Bilişim haier
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun