Bilişim 06 HAZİRAN 2011 / 11:30

Grundig dalgıçlar için MP3 çalar üretti

3 metre derin suda müzik dinlemek ister misiniz?

Palet? Tamam. Şnorkel? Tamam. Gözlük? Tamam. MP3 çalar? Bir dakika, MP3 çalar mı??? Grundig, aralarında su geçirmez MPaxx 928 Hydrox modelinin de yer aldığı MP3 çalar serisini piyasaya sürdü. MPaxx 928 Hydrox ile 3 metreye kadar su altında dilediğinizce müzik dinlemek mümkün, tabii su altında adını ezberden söylemeye çalışmadığınız sürece.

Ürünle birlikte temin edilen su geçirmez kulaklıklar da su altında mükemmel ses kalitesini garanti ediyor (ed: bu mükemmel lafını özellikle değiştirmedik, merak ettik zaar). Hydrox ile birlikte kullanıcılar, ürüne uyumlu bir deniz gözlüğünün de sahibi oluyor.

Hydrox’a 2 GB dahili belleği sayesinde, MP3 ve WMA formatında 500'e kadar parça yüklenebiliyor.Hydrox yüzme haricinde koşu, yüzme ve sörf gibi her türlü spor aktivitesi için de kullanılabiliyor. MP3 çalar, neopren bandıyla kolayca kola takılabiliyor ve üzerinizde bikini veya şort olsa bile rahatça hareket etmenizi sağlıyor.

7 saate kadar dayanabilen lityum polimer pille gelen Hydrox Arçelik ve Beko Mağazalarında satışa sunuldu.
YORUMLAR
Seçer 10 HAZİRAN 2011 / 13:11 0 0
su geçirmez bir ürün zaten çok daha önce sony tarafından üretildi ve bundan daha sağlıklı çalışacağına eminim su anltında çünkü kablosuz w252 serisi 2 ve 4 gb lik 2 ayrı seçeneğinide mevcut gerçi türkiyede sadece 2liği görmek nasip oldu ama
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun