Bilişim 07 AĞUSTOS 2014 / 10:59

Gnctrkcll üyelerine yeni uygulama

Gnctrkcll, tüm marka dünyasını ve eğlencesini tek bir mobil uygulamada birleştiren gnctrkcll uygulamasını hizmete sundu.

Uygulamayı cep telefonlarına indiren gnctrkcllliler kullanım ve paket bilgilerini sürekli kontrol edip, uygulamanın içindeki  kişiselleşen kurgular ile eğlenme şansına da sahip oluyor. İlk olarak iOS ve Android cihazlar için hazırlanan mobil uygulamanın yakın zamanda web ve windows versiyonu da hizmete sunulacak.

İlk aşamada iOS ve Android cihazlar için geliştirilen mobil gnctrkcll uygulamasını cep telefonlarına yükleyen müşteriler, kendi profillerini oluşturarak kişisel kullanım ve paket bilgilerini güncel olarak takip edebilecekler. gnctrkclllilere özel olarak hizmet veren müşteri temsilcileri gencaverlere kolayca ulaşarak, ihtiyaç, talep ve beklentilerini aktarabilecekler. Ayrıca güncel kampanya ve marka işbirliklerinden haberdar olup, tek bir tuşla marka faydalarında geçerli şifreyi alabilecekler. Ayrıca kullanım alışkanlıkları ile sahip oldukkarı “rozetler” sayesinde çeşitli markalardan sürpriz hediyeler kazanabilecekler.
Turkcell Genç Segment Pazarlama Direktörü Bahar Uçanlar, “7.3 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnctrkcll, ilk günden bu yana her zaman ilklerle, eşsiz avantajlarla ve eğlenceyle bir arada anıldı. Şimdi de gnctrkcll’in bu doğasına son derece uygun bir mobil uygulama ile tüm üyelerimizi tek çatı altında buluşturmayı hedefliyoruz. Gençler zaten kendi ihtiyaçlarını çok doğru bir şekilde tespit eden, buna uygun çözümleri bekleyen bir kitle. Yine onların beklentilerine uygun olarak geliştirilen bir uygulama olan gnctrkcll uygulaması ile kendilerine sunulan avantajlardan en üst seviyede yararlanırken, işin eğlence kısmından da geri kalmayacaklar” dedi.

 

 
ETİKETLER : gnctrkcll
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun