Bilişim 14 NİSAN 2011 / 16:28

GMofisim.com sayesinde emlakçılara gün doğdu

Yazılım üreticisi dFlora, emlak ofisleri için özel olarak geliştirdiği GMOfisim.com çözümünü tanıttı.

Veri kalitesi danışmanlığı, müşteri ilişkileri yönetimi ve kurumsal mimari alanlarında yazılım ve yazılım geliştirme hizmetleri sunan dFlora, gayrimenkul ofislerine yönelik GMOfisim.com Gayrimenkul Ofisi Yönetim Paketi'ni tanıttı.

GMOfisim.com çözümünü kiralama yoluyla bulut altyapısı üzerinden emlakçılara sunan dFlora ve Microsoft, bu hizmetle emlak ofislerinin işletim maliyetlerini ortadan kaldırmayı hedefliyor. Arzu edenler, dFlora tarafından geliştirilen ve Microsoft Dynamics CRM 2011 üzerinde çalışan ürünü ayrıca satın alabiliyorlar. Bu seçenekte sunucu ve veri depolama gibi altyapılar için ekstra bir ücret ödemeleri gerekmiyor.

dFlora ve Microsoft'un sunduğu Bulut bazlı, güvenli altyapı sayesinde internet bağlantısı olan tüm bilgisayarlardan verilerine ve uygulamalarına erişmeleri mümkün oluyor. Böylece emlak ofislerinin şirket içi verimliliklerini artırmak ve maliyetlerini azaltmak hedefleniyor.

Giderleri azaltmak ve işleri kolaylaştırmak üzere tasarlandı

GMOfisim.com, gayrimenkul sektöründeki kurumların karşı karşıya kaldığı hizmet bedelleri ve giderler arasında denge kurabilme, pazardan daha çok pay alabilme, yetişmiş ve nitelikli personele kolay erişebilme ve elde tutabilme (ed: primden tasarruf?) gibi sorunlar göz önünde bulundurularak geliştirildi. Sektörün bu gibi sorunlarla mücadele edebilmesine yardımcı olan ürün, amlakçıların bulundukları bölgede en çok tercih edilen ofis olmalarını ve kârlılıklarını artırmalarını sağlama iddiasında.

GMOfisim.com sayesinde emlakçılar portföylerini müşterilerine saniyeler içerisinde sunabiliyor. Portföye yeni giren emlakları danışmanlarına anında bildirebiliyor, gelen tekliflerden anında haberdar olabiliyorlar. Satış ve kiralama işlemleriyle ilgili belgeleri sistemde saklayabiliyorlar ve bu belgelerin eksiksiz doldurulduğundan emin olabiliyorlar.
ETİKETLER : emlak emlakçı
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun