Bilişim 29 NİSAN 2016 / 11:59

GittiGidiyor e-ticarete yeni bir boyut katmak istiyor

GittiGidiyor’un iş ortakları için hazırlayacağı kişileştirilebilir mağaza projesi “GittiGidiyor E-Platform” Türkiye’de e-ticarete yeni bir soluk kazandırmak istiyor.

“GittiGidiyor E-Platform” ile e-ticarette büyümek, perakende dışında e-ticarette var olmak, müşterilerine güvenilir bir online alışveriş servisi vermek isteyen mağazalara kişiselleştirilmiş satış sitesi imkanı sunacak.

Alegra işbirliğiyle hayata geçirilen “GittiGidiyor E-Platform” projesi ile GittiGidiyor, firmalara kurumsal kimliklerine uygun; özel e-ticaret web sitesi, mobil ve tablet uygulamalarından dilediklerini tasarlayacak ve GittiGidiyor’un web sitesi içerisinde, GittiGidiyor güvencesi ve otomasyonu ile tüm ticari faaliyetlerini yürütme imkânı sunacak.

Firma sahipleri proje kapsamında hayata geçirilen özelleştirilebilir mağaza önyüzlerini, kullanımı kolay yönetim paneli üzerinden kurumsal kimlikleri doğrultusunda kullanıp özelleştirilebilecek. 

Yeni servis kapsamında sunulan mağaza önyüzü altyapı seçenekleri; tercihe göre web platformu, iPhone ve Android telefon, iPad ve Android tablet uygulamalarından biri veya birkaçından da oluşacak ve GittiGidiyor sistemleri ile bağlantılı çalışacak.

GittiGidiyor’un e-ticarete yeni bir soluk kazandıracak bu projesi ile mağaza sahiplerinin aynı zamanda kurumsal beklentilerini de karşılayacak web sitesi ve mobil / tablet uygulamaları anında kuruluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun