Bilişim 29 NİSAN 2016 / 11:59

GittiGidiyor e-ticarete yeni bir boyut katmak istiyor

GittiGidiyor’un iş ortakları için hazırlayacağı kişileştirilebilir mağaza projesi “GittiGidiyor E-Platform” Türkiye’de e-ticarete yeni bir soluk kazandırmak istiyor.

“GittiGidiyor E-Platform” ile e-ticarette büyümek, perakende dışında e-ticarette var olmak, müşterilerine güvenilir bir online alışveriş servisi vermek isteyen mağazalara kişiselleştirilmiş satış sitesi imkanı sunacak.

Alegra işbirliğiyle hayata geçirilen “GittiGidiyor E-Platform” projesi ile GittiGidiyor, firmalara kurumsal kimliklerine uygun; özel e-ticaret web sitesi, mobil ve tablet uygulamalarından dilediklerini tasarlayacak ve GittiGidiyor’un web sitesi içerisinde, GittiGidiyor güvencesi ve otomasyonu ile tüm ticari faaliyetlerini yürütme imkânı sunacak.

Firma sahipleri proje kapsamında hayata geçirilen özelleştirilebilir mağaza önyüzlerini, kullanımı kolay yönetim paneli üzerinden kurumsal kimlikleri doğrultusunda kullanıp özelleştirilebilecek. 

Yeni servis kapsamında sunulan mağaza önyüzü altyapı seçenekleri; tercihe göre web platformu, iPhone ve Android telefon, iPad ve Android tablet uygulamalarından biri veya birkaçından da oluşacak ve GittiGidiyor sistemleri ile bağlantılı çalışacak.

GittiGidiyor’un e-ticarete yeni bir soluk kazandıracak bu projesi ile mağaza sahiplerinin aynı zamanda kurumsal beklentilerini de karşılayacak web sitesi ve mobil / tablet uygulamaları anında kuruluyor.