Bilişim 29 MART 2013 / 14:36

Garanti ve Turkcell bulutta bir araya geliyor

Garanti Bankası ve Turkcell, KOBİ’lere, dijital dünyadaki öncelikli ihtiyaçlarını karşılayarak rekabette fark yaratma imkânı sunuyor.Garanti müşterisi olan KOBİ’ler, fırsatlar dahilinde Turkcell’in Türkiye’deki veri merkezlerinde; bilgi saklamayı güvenli hale getiren “Akıllı Bulut’a Yedekleme”, dijital pazarlamayla yeni müşteri kazanımı ve satış artışına destek olan “Toplu SMS”, e-posta adresi ve web sitesiyle kurumsal kimlik kazanmalarını sağlayan “Akıllı Dükkan”, saha yönetimi ve yakıt optimizasyonuyla operasyonel verimliliği arttıran “Akıllı Araç” ürünlerine yüzde 30’a varan indirimlerle sahip olabiliyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen konuyla ilgili şöyle konuştu:
“Dijital dönüşüm, günümüzün küresel rekabet ortamında KOBİ’lerin ‘olmazsa olmaz’ları arasında. Ancak yapılan araştırmalar, Türkiye’de KOBİ’lerin teknolojinin sunduğu fırsatlardan yeterince faydalanamadığını gösteriyor. Biz de Garanti Bankası olarak, teknolojideki son gelişmelere paralel yenilikçi ürün ve hizmetler tasarlıyor, ürettiğimiz çok sayıda proje ve farklı işbirlikleriyle, KOBİ’lerin dijital dönüşümüne destek veriyoruz. Turkcell’le hayata geçirdiğimiz işbirliği de bu yaklaşımın son örneklerinden biri. Bu işbirliği sayesinde müşterimiz olan KOBİ’ler, zaman ve maliyetten tasarruf ederek verimliliklerini artıracak. Turkcell’in dijital dünyaya geçişte anahtar rolü oynayacak güçlü ürünlerine Garanti aracılığıyla çok daha hesaplı bir şekilde ulaşabilecek. Farklı ürün, çözüm ve işbirliklerimizle ‘KOBİ’lerin dijital danışmanı Garanti’ olmaya devam edeceğiz.”

Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv ise konuya şu şekilde yaklaştı:
“Ekonomimizin temel direği olan KOBİ’lerin işlerine teknolojinin gücünü taşımaları için gerekli koşulları sağlamayı Turkcell’in en önemli görevlerinden biri olarak görüyoruz. İşine teknolojinin gücünü katan her bir KOBİ, yalnızca piyasadaki zorlu rekabette bir adım öne çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda Türkiye ekonomisinin istikrarına da katkıda bulunuyor. KOBİ’leri teknolojiyle destekleyerek rekabette fırsat eşitliği elde etmelerini sağlamanın yolu ise onlara doğru kanallardan ulaşabilmekten geçiyor. Garanti Bankası ile yaptığımız işbirliği bu açıdan çok değerli. Turkcell teknolojisini Garanti müşterisi KOBİ’lere daha da avantajlı koşullarda sunuyor, verilerini Türkiye’de saklamanın güveniyle işlerini büyütecek servis ve çözümlerimizle destekliyoruz. Bu işbirliğinin kazananı KOBİ’ler olacak. Turkcell-Garanti iş birliği sayesinde KOBİ’lerimiz teknolojinin desteğiyle kurumsallaşarak işlerini büyütecek ve verimlilik sağlayacak.”

Garanti-Turkcell işbirliği kapsamında sunulan hizmetler

Garanti müşterisi KOBİ’lerin kampanya dahilinde faydalanabileceği Turkcell ve Turkcell Superonline hizmetleriyle, bu hizmetler sayesinde elde edecekleri avantajlar şöyle:
Akıllı Bulut’a Yedekleme

Bilgi saklamayı güvenli hale getiren Akıllı Bulut’a Yedekleme sayesinde, firmaların verilerinin Turkcell Veri Merkezi’nde Bulut Teknolojisi ile Türkiye’de yedeklenmesi sağlanır. Bilgisayar çalınması veya bozulması, hacker saldırıları ve olağanüstü durumlarda, veriler yedeklenmiş olduğundan internet üzerinden tekrar firmaya geri yüklenir.

Avantaj: Garanti KOBİ müşterilerine özel 20% indirim

Akıllı Dükkân

KOBİ’lerin, web alanı, e-posta ve web sitesi tasarım desteğini sağlayan bir servistir. Şirketlerin web sitesi ve e-posta sistem gereksinimlerini ortadan kaldırarak maliyeti azaltır. Web alanı, web sitesi alanı ve e-posta servislerini ayrı sağlayıcılardan almak yerine tek bir paket ile erişme kolaylığı sağlayarak kurumsal kimlik kazanmalarına destek olur.

Avantaj: Garanti KOBİ müşterilerine özel 20% indirim

Akıllı Araç

Saha yönetimi ve yakıt optimizasyonu ile operasyonel verimliliği artırır. KOBİ’lerin araçların nerede olduğunu haritada görmelerini, ne amaçla ve ne zaman kullanıldığını, yakıt tüketimi bilgileri ile detayları kayıt altına almalarını sağlar. Operasyonların daha verimli ve etkin yönetilerek, maliyet tasarrufuna katkıda bulunur.

Avantaj: Garanti KOBİ müşterilerine özel 30% indirim

Toplu SMS

Dijital pazarlama ile KOBİ’lere yeni müşteri kazanımı ve satış artışında destek olur. Daha geniş kitlelere daha düşük maliyetlerle ulaşarak yeni müşteri kazanımı sağlar. Şirketler, alt yatırım maliyeti olmadan geniş kitlelere toplu halde SMS gönderimi yapabilir.

Avantaj: Garanti KOBİ müşterilerine özel 30% indirim

Ürünlere 30 Mart Cumartesi gününden itibaren bu adres üzerinden ulaşılabilecek.
ETİKETLER : bulut garanti kobi turkcell
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun