Bilişim 12 NİSAN 2011 / 11:10

Fujitsu raf konsolları Türkçe öğrendi

Fujitsu raf konsolları Türkçe öğrendi

Fujitsu'nun 19 inçlik raf sistemleri için tasarlanmış RC25 Rack Console ürününde Türkçe opsiyonel olarak seçilebilen 12 dilden biri oldu.Fujitsu Türkiye'nin bir süredir Fujitsu global ile birlikte yürüttüğü çalışmalar sonunda Rack Console RC25'in Türkçe dil opsiyonu ile üretilmesine karar verildi.

Bu gelişmenin dünyada Türkçe konuşan ülkelerde ve Türkiye'de faaliyet gösteren pek çok şirkete büyük kolaylık sağlayacağını ifade eden Fujitsu Türkiye Sunucu Teknoloji Satış Yöneticisi Emrah Büyüksomer, ürünle birlikle opsiyonel olarak alınabilen analog ve dijital 8/16/32 port modellerine sahip KVM Switch sayesinde birden fazla bilgisayarın tek merkezden artık Türkçe dil desteğiyle yönetilebileceğini belirtti. Büyüksomer, bu sayede aynı zamanda ulusal pazardaki Fujitsu Sunucu ve Rack çözümlerine olan tercihin daha yüksek bir oranda artacağına sözlerine ekledi.

Detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun