Bilişim 04 ARALIK 2014 / 10:53

Fujitsu Forum 2014 açılışıyla nefes kesti

Avrupa'nın en önemli etkinliklerinden olan Fujitsu Forum 2014 geride kaldı. Etkinlik özellikle açılış törenindeki sahne şovlarıyla dikkat çekti.

81 ülkeden 13 bin ziyaretçinin katıldığı Fujitsu Forum 2014 etkinliği Almanya'nın Münih kentinde gerçekleşti. Fujitsu Forum'da; bilgi, altyapı ve bireylerin uyum içinde çalışmasıyla ‘İnsan Odaklı İnovasyon’ yaratmayı hedefleyen Fujitsu’nun bu amaçla kurumları nasıl hedeflerine ve başarıya ulaştırdığı dünya çapından örneklerle anlatıldı.


Dünyanın en büyük kurumları yanında her ölçekteki işletmeden ziyaretçilerin katıldığı etkinlikte, daha iyi bir gelecek yaratmada anahtar rol oynayan en son teknoloji ve inovasyonlar masaya yatırıldı.


Fujtsu Küresel Pazarlama Grubu Başkanı Claus-Peter Unterberger etkinliği şu şekilde değerlendirdi:

"İnsan Odaklı İnovasyon, bilgi, altyapı ve kişiler uyum içinde çalıştığı zaman gerçekleşebiliyor. Fujitsu Forum, kurumsal hedeflerine ulaşmak üzere bu üç boyutun bileşimi ile ilgilenen herkesin katılımının yararlı olacağı çok ilginç bir etkinlik. Fujitsu için bu etkinlik, vizyonumuzun derinliği, çözümlerimiz, servis ve ürün portföyümüzü sunduğumuz mükemmel bir sergi imkanı taşıyor."