Bilişim 14 TEMMUZ 2014 / 13:50

Fujitsu'dan dünya rekoru

Fujitsu, Primequest Sunucuları ile veri merkezi sanallaştırma ve çevrimiçi işlem konusunda kıyaslamalı dünya rekorunu kırdı. 

PRIMEQUEST 2800E, türdeş sunucu konfigürasyonuyla rekor kırarak, en iyi tek sistem içerisinde dört adet iki soketli bölümlendirme sahibi iki soketli sistem olduğunu gösterdi, aynı zamanda iki sunucu üstünde dört adet 4 soketli bölümlendirme bazında "VMmark bütünsel dünya rekoru" kırdı.

İleri esneklik ve etkinliğe sahip

Bu sonuçlar donanım bölümlendirme yeteneği sayesinde elde edilmiş ileri esneklik ve etkinliği kanıtlarken Fujitsu'nun yakın rakiplerini neden sürekli alt ettiğini de gösteriyor. PRIMEQUEST 2800E aynı zamanda, TPC-E kıyaslamalı testlerinde elde ettiği 8582,52 tpsE ve tpsE başına 205 USD'lık fiyatıyla yeni bir dünya rekoruna imza attı.

x86 tabanlı mimarisinin esnekliği ve maliyet avantajı ile oluşan sistemin kritik görev özellikleri şaşırtıcı düzeyde platform güvenilirliği sağlarken aynı zamanda yenilikçi hata önleyici ve kendi kendini tamir edebilme özelliklerini sunuyor.
ETİKETLER : fujitsu
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun