Bilişim 03 OCAK 2012 / 16:50

Farklı satış modeli ödül getirdi

Arena Bilgisayar, Microsoft’un kurumsal lisanslama satış modellerinden biri olan Kiralama’da gerçekleştirdiği yüksek başarıdan dolayı ödül kazandı.1996'dan bu yana Microsoft ile çalışan Arena Bilgisayar, yeni satış modeliyle ödül kazandı. Satış modelinin detaylarıysa şu şekilde:

Microsoft’un kurumsal lisanslama satış modellerinden biri olan ve şirketlerin maliyet yönetimine katkı sağlayan Kiralama; 3 yıllık anlaşma şeklinde yapılıyor ve her yıl kiralanabilecek ürünler yeniden belirlenebiliyor. Buna bağlı olarak 3 yıl boyunca fiyat koruma garantisini kapsıyor. Kiralama ya da anlaşma da denilen bu hizmet ile ürünler, kiralama modeli ile müşterilerin kullanımına sunuluyor.

Arena Bilgisayar Yazıcı ve Yazılım Bölüm Müdürü Atıf Büyüksoy, “2011 yılında gösterdiğimiz performanstan dolayı kazandığımız Yılın Distribütörü ödülünün yanında, Microsoft’un, Kiralama Modeline yönelik bizi teşvik ettiği, tatlı rekabeti de içerisinde barındıran yarışma sonucunda elde ettiğimiz kupa bizleri çok mutlu etti. Kurumsal lisanslama kiralama modeli, bir çok firmaya avantaj sağlayan; maliyetlerin doğru yönetilmesine fırsat sağlayan bir model” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun