Bilişim 29 MART 2016 / 16:09

Facebook kullanıcılarına yeni servisler sunmaya devam ediyor

Messenger konusunda yenilikçi bir politika sürdürmeye devam eden Facebook, yeni servisleriyle kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlıyor.

Facebook, kullanıcılarını memnun edecek bir dizi yenilikle geliyor. Messenger platformuna getirmeye hazırlandığı özelliklerle, uygulamayı kullanıcılar için çok daha çekici bir hale getirmek isteyen sosyal medya platformu, bu sayede kullanıcılarının sitede çok daha fazla vakit geçirnesini sağlayacak. 

Business Insider'da yer alan habere göre, iPhone Facebook uygulamasında yer alan kodlar, Facebook'un gelecek planlarını ortaya koyuyor. Buna göre ilerleyen süreçte kullanıcıların rahatlıkla alışveriş yapabilecekleri bir platforma dönüşmesi beklenen sosyal medya sitesi, bir bakıma uzun zamandır farklı uygulamalar ve servisler ile denemesini yaptığı süreci başlatmış olacak. 

Daha önce hayata geçirilen servislerde ve uygulamalarda ödeme konusunda net bir sonuca varamayan Facebook, bu noktada sürdürülebilir bir başarı yakalamak adına Messenger üzerinde sunulacak ödeme sistemlerine güveniyor.