Bilişim 18 ŞUBAT 2016 / 11:09

Facebook Instant Articles'a içerik desteği geliyor

2015 Mayıs ayından bu yana hizmet veren Facebook Instant Articles, kapılarını yeni yayınlara açmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayından hizmet vermeye başlayan Facebook Instant Articles için yeni bir dönem başlıyor. Facebook, 'test' sürecini başarıyla geçen uygulamayı tüm yayıncılara açarak uygulama için yeni bir dönemin kapılarını açıyor. 

Test aşamasında kademeli olarak Instant Articles üzerinden makaleler oluşturan yayın kuruluşları, yapının oturmasıyla birlikte uygulamadan oldukça memnun kalmışlardı. The Atlantic, BBC News, BuzzFeed, The Guardian, National Geographic, NBC, The New York Times gibi yayıncıların uygulamaya kattıklarından memnun görünen Facebook, uygulamayı tüm yayıncılara açmaya hazırlanıyor. 

12 Nisan tarihinde platformu tüm yayıncılara açmaya hazırlanan Facebook, bu noktada teknik gereksinimleri karşılayan yayın kurumlarını sisteme dahil edecek.

Konuyla ilgili detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun