Bilişim 12 NİSAN 2016 / 17:04

Facebook bilet satışına başlıyor

Facebook, kullanıcılarına sunduğu hizmetin sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Son dönemde mobil ticaret ve sosyal ticaret konularına yönelen ve reklam modellerini de bu doğrultuda şekillendiren Facebook, bu konudaki hamlelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Sosyal medya şirketi, site üzerinden bilet satışını mümkün kılan bir işbirliğine gidiyor.

Bu konuda Ticketmaster ile çalışmaya hazırlanan Facebook, satılan biletler üzerinden komisyon almayacak. Kullanıcıların site üzerinde daha fazla vakit geçirmelerini sağlayacak anlaşma ile beraber sosyal medya devi özellikle reklamverenlerin ilgisini daha fazla çekebilir.

Nisan ayı sonunda hizmet vermesi beklenen uygulama, ilerleyen süreçte yeni ortaklıklarla birlikte çok daha kapsamlı bir hale gelebilir.

Konuyla ilgili detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulabilirsiniz. 
ETİKETLER : facebook ticketmaster
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun