Bilişim 04 ŞUBAT 2016 / 14:26

Facebook "At Work" gün saymaya başladı

Facebook, sosyal ağlar konusundaki başarısını iş dünyası ile taçlandırmaya hazırlanıyor.

1 milyar aktif kullanıcı sayısına kadar ulaşmayı başaran Facebook, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı "Facebook At Work" adlı platform için geri sayıma geçti. Sosyal medya devi, geçtiğimiz yıl test aşamasına soktuğu platformu kademeli bir şekilde yayına almaya başladı. 

Facebook At Work, adından da anlaşılacağı üzere iş dünyasına sosyal ağları getirmeyi amaçlayan bir yapıya sahip. Linkedin'e oranla çok daha sade ve "Facebook" benzeri bir yapıya sahip olacak platform, kullanıcılarına temel olarak şirketler ve kurumlar için özel hesaplar açmak ve kurumsal dünya ile iletişim halinde kalmayı hedefliyor. Yine Facebook'ta olduğu gibi bir haber akışına sahip olan platform, bu sayede kullanıcılarının en son durum güncellemelerinden haberdar olmasına olanak sağlıyor. Facebook'ta yer alan birçok özelliğe, bu platform üzerinde de yer veren sosyal medya şirketi, kurumsal dünyadaki iş süreçlerine yeni bir boyut katacak gibi görünüyor.

Daha detaylı bilgiye https://work.fb.com/ üzerinden ulaşabilirsiniz. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun