Bilişim 22 OCAK 2015 / 10:42

F5 Networks ile Exclusive Networks Türkiye İşbirliği

F5 Networks, Exclusive Networks Türkiye ile yaptığı dağıtıcılık anlaşmasını Türkiye şubeliğini de kapsayacak biçimde genişletti.Anlaşma çerçevesinde Exclusive Networks Türkiye katma değerli kullanıcı sıfatıyla UNİTY iş ortaklığı programına dahil oldu.Gerçekleştirilen ortaklık kapsamında firma, ağ ve güvenlik çözümlerindeki iş hacmini geliştirmeyi planlıyor. F5 Networks ise Exclusive Networks’ün özellikle Türkiye pazarındaki ADC(Application Delivery Controllers), güvenlik deneyimini ve dağıtım ağından faydalanmayı hedefliyor.
Exclusive Networks Türkiye Genel Müdürü İbrahim Arslan işbirliği hakkında “ExclusiveNetworks Türkiye’nin geçmişten bugüne gelen kanıtlanmış başarısı, F5 Networks’ün endüstri lideriürünleriyle birleşerek iş ortaklarımıza güvenilir ve sürdürülebilir güvenlik ve ağ çözümleri fırsatlarıyaratacaktır. Her iki firmanın da DNA’sında bulunan ağ ve güvenlik çözümlerindeki tecrübe, bu işortaklığının doğal bir uyum içerisinde olmasını sağlamıştır “ dedi.

Exclusive Networks Türkiye yeni iş biriminin Direktörü Özay Uyanık konuyla ilgili görüşlerini; “F5 Networks ve yetkin işortaklarımız ile geliştireceğimiz yeni projeler ve fırsatlar beni çok heyecanlandırıyor. F5 Networksbize hem oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmakta, hem de UNITY iş ortağı programındanfaydalanmamızı saglamaktadır. Bu iş ortaklarımız için cazip olanaklar yaratacaktır” şeklinde belirtti.

Türkiye ve Körfez ülkerinden sorumlu Nasser El Abdouli ise, ” F5 Networks olarakTürkiye’de hızlı bir şekilde büyümeyi amaçlamaktayız. Exclusive Networks Türkiye bu yoldailerlememiz için planımızın etkili bir parçası olacaktır. Orta Doğu’da uzun süreden beri devam eden işbirliğimizi, bu bölgede de tekrar etmek ve başarımızı arttırmayı hedefliyoruz. F5 Networks olaraksadece konusunda uzman ve müşterilerinin bilişim yatırımlarını koruyan ve katma değer getiren işortaklarıyla çalışmayı tercih ediyoruz UNITY iş ortağı programı müşteri ve iş ortaklarının F5Networks teknolojilerini kullanarak optimum sonuçlar elde etmelerine ve pazardaki fırsatları arttırmalarına yardımcı olmaktadır“ açıklamalarını yaptı.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun