Bilişim 11 TEMMUZ 2014 / 10:10

EMC, elastik bulut veri depolama cihazını satışa sundu

EMC, Flash, kurumsal veri depolama ve ölçeği genişletilebilir NAS ürün portföylerine önemli yeni ürün ve özellikler eklediğini duyurdu.


EMC'nin duyurduğu yeni ürün grupları, günümüzün BT kuruluşlarına ve işletmelerin BT departmanlarına, “Mümkün Olanı Yeniden Tanımlama” konusunda yardımcı oluyor ve karma buluta geçiş süreçlerini hızlandırıyor.EMC XtremIO 3.0 yeni satır içi veri hizmetlerini özellikleri arasına ekleyerek, XtremIO sistemini genişletiyor ve yeni XtremIO Xpect More programı ile benzersiz toplam sahip olma maliyeti sunuyor. Yeni EMC VMAX3 sektörün ilk açık veri hizmetleri platformu ile kurumsal ölçekli veri depolamayı yeniden tanımlıyor – 3 kat daha fazla performans ve yüzde 50 daha düşük toplam sahip olma maliyeti sunuyor. EMC Isilon OneFS sektörün ilk kurumsal ölçekli ölçeği genişletilebilir Data Lake çözümünü ve 2 kat daha fazla performansa sahip yeni platformlarını sunuyor. Bugün itibariyle satışa sunulan EMC ViPR 2.0 ve EMC ViPR SRM 3.5 yazılım-tanımlı veri depolama çözümü, işletmelerin ticari donanımların üzerinde modern bir veri depolama altyapısı kurmalarına olanak sağlıyor. Hiper ölçekli bulut depolama altyapısı EMC Elastik Bulut Veri Depolama Cihazı (ECS-Elastic Cloud Storage) da bugün itibariyle satışa sunuluyor. EMC’nin ilk ECS cihazı toplam 3 Petabayt kapasiteli tek bir sistem olarak Vatikan Kütüphanesi’ne gönderildi.
ETİKETLER : bulut bilişim emc
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun