Bilişim 22 TEMMUZ 2011 / 07:38

Eks-pa Çözüm Merkezi Ankara'yı geleceğin teknoloji çözümleriyle tanıştırdı

Ankara’da ilk B2B BT Çözümleri Merkezi olan Çözüm Merkezi, müşterilerini teknoloji çözümleriyle buluşturdu.Son olarak CheckPoint & Infonet işbirliği ile “Sanallaştırma Güvenliği” konulu etkinlik düzenleyen Eks-pa, katılımcılara sanal ortamlardaki sunucuların güvenliğini sağlamak için kullanılabilen CheckPoint çözümlerini sundu.

Eks-pa Pazarlama Uzmanı Gül Aydın, “2007 yılından itibaren aktif olan Çözüm Merkezimizde, E-B Group bünyesindeki 5 bilişim firmasının sahip olduğu bilgi birikimi ve demo ürünleri aracılığıyla, çok sayıda kuruma teknoloji çözümleriyle ilgili demo sunumları gerçekleştirmekteyiz. Her geçen gün çözümlerimizi çeşitlendirerek, teknolojideki son gelişmeleri takip etmek isteyen müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun